دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ -
- 20 Oct 2014
25 ذو الحجة 1435 آخرین به روز رسانی : ساعت ۲۰:۳۲ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
سیاسی
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳, ساعت ۸:۳۲ بعد از ظهر
محکومیت سه نفر دیگر از افراد مرتبط با حوادث ۸۸
جرس: سخنگوی قوه قضاییه اسیدپاشی‌های اخیر در اصفهان را اقدامی ناجوانمردانه، جنایتکارانه و خشن عنوان کرد و گفت: عاملان این امر باید شناسایی شده و تحت تعقیب قرار بگیرند و به اشد مجازات برسند.
جرس: اظهارنظرهای دبیر شورای نگهبان در یک برنامه تلویزیونی موجب عکس العمل های گسترده میان رسانه ها و چهره های سیاسی کشور شده است. احمد جنتی که روز جمعه مهمان برنامه شناسنامه بود، حصر مهدی کروبی ، میر حسین موسوی و زهرا رهنورد را دلیل…
جرس: آیت الله یوسف صانعی از مراجع عظام تقلید ظهر امروز در بیمارستانی در رشت بستری شد.
جرس: هیات نظارت بر مطبوعات به استناد بند 8 ماده 6 قانون مطبوعات به نشریه 9 دی تذکر داد.همچنین این هیات با فعالیت 25نشریه و پایگاه اطلاع رسانی موافقت کرد.
جرس: ترکیه می‌گوید که در حال کمک به نیروهای کرد عراق موسوم به پیشمرگ‌ها برای عبور از خاک ترکیه و رسیدن به شهر کوبانی سوریه به منظور پیوستن به نبرد علیه داعش است.
جرس: مرتضی میرباقری رئیس مرکز امور اجتماعی وزارت کشور ایران از دستگیری ۴ مظنون اسیدپاشی در اصفهان خبر داد و گفت این موضوع از سوی وزیر کشور پیگیری شد و استاندار اصفهان «همه ابعاد مسئله» را با وزیر کشور بررسی کرد.
جرس: در نمایشگاه دستاورد‌های ۳۰ ساله وزارت اطلاعات با عنوان «سی سال مجاهدت خاموش» دراویش گنابادی به عنوان فرقه ضاله و وابسته به کشورهای سرمایه داری معرفی شدند.
امام جمعه اصفهان : مرتکبین اسید پاشی باید جزای کار خود را ببینند
جرس: سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت : «قصد و نیت افراد مرتکب این امر ناروا هر چه باشد، مراجع قضایی، امنیتی و اطلاعاتی باید در اسرع وقت با آنها برخورد کنند تا ریشه رفتارهای خودسر و تندرو در کشور خشکیده شود. مقابل هرگونه تهدید به…
اسیدپاشی‌های اصفهان؛  جنایت خودسرها یا خشونت کور؟
مهدی تاجیک
جرس: سایه ناامنی بر شهر اصفهان گسترده شده است. جایی که تاکنون ۴ زن مورد حمله با اسید قرار گرفته‌اند و جراحات غیرقابل جبران این حمله تا پایان عمر همراه‌شان خواهد بود. 
روایت نرگس محمدی، از حادثه ای که برای او و فرزندانش رخ داد
جرس: نرگس محمدی، فعال حقوق بشر با نگارش متنی از حادثه ای که برای او و فرزندانش رخ داده است، خبر داد.
جرس: تریبون آزاد وکلا وابسته به مرکز حامیان حقوق بشر با صدور اطلاعیه ای طرح «حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر» را خلاف قانون و در تناقض با حقوق عامه مردم عنوان کرد.
جرس: خبرنگار شبکه پرس‌تی‌وی در ترکیه چند روز پس از اتهام‌زنی آنکارا علیه وی و اظهارات او مبنی بر اینکه تصاویری از انتقال تروریست‌ها به سوریه در اختیار دارد، بر اثر سانحه رانندگی، جان خود را از دست داد.
نامه مولوی عبدالحمید به شاه عربستان درباره شیخ النمر
جرس: مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان طی نامه ای به ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی خواستار لغو حکم صادره علیه "شیخ نمر باقر النمر" یکی از علمای شیعه در عربستان شد.
جرس: سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر این که این وزارتخانه در مورد طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر بحث های کارشناسی مفصلی دارد، گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز نظرات کارشناسی وزارت کشور را در سه صفحه به رییس مجلس شورای…
جرس: در حالی که ائتلاف ضد داعش حملات جدیدی را علیه پایگاه‌های داعش در کوبانی انجام داده است، نیروهای هوایی آمریکا از طریق هواپیماهای خود سلاح، تجهیزات و کمک‌های پزشکی را برای نیروهای کرد در کوبانی جهت مقابله با داعش پرتاب کردند.
جرس: یک حقوق‌دان درباره اظهارنظرهای اخیر برخی افراد درباره پرونده «حصر» و حوادث سال ۸۸، گفت: حتی اگر فرض را بر این بگیریم که حصر متهمان سال ۸۸ از طرف نهادی صورت گرفته، این افراد سخنگوی این نهاد نیستند که درباره ادامه آن یا کیفیت…
جرس: وکیل‌مدافع مهدی هاشمی با اشاره به نامه نمایندگان مجلس مبنی بر درخواست از قاضی پرونده برای برگزاری علنی دادگاه موکلش و مطالبی که معتقد است به صورت غیرواقعی از قول وی در نامه مربوطه ذکر شده است، توضیحاتی را ارائه داد.
سخنی با ریاست محترم جمهوری
سعید موسوی
 به چه سبب و دلیل سازنده ای، متقاضیان دریافت وام بیکاری، کاهش یافته اند؟
حسین شریعتمداری
مصطفی یزدی
 1 2 3 >  آخرین »
صفحه 1 از 3074
آرشیو
هموطنان عزیز،
نهال سبز آبیاری دائمی طلب می کند.


در شرایطی که باغبان متولی ملک ما، علف هرزه هارا حمایت می کند وخارهای گزنده پرورش می دهد، حفظ و نگهداری جوانه های مستقل سبزبرای سرفراز زیستن فرزندانمان در آینده مهم ترین وظیفه است. ادامه ...

خبرنامه
در خبرنامه جنبش راه سبز عضو شوید تا اخبار را روزانه در ایمیل خود دریافت کنید.
تقویم
جنبش راه سبز (جرس)
شبکه جنبش راه سبز (جرس) به مناسب سال نوی …
دعوت به همکاری
شما میتوانید مطالب خود را جهت انتشار از طریق صفحه تماس با ما به ایمیل مربوطه و یا رزومه خود را برای همکاری به آدرس sardabir@rahesabz.net برای ما ارسال کنید
حامیان مالی جرس
لطفا برای آگهی با ایمیل advertising@rahesabz.net تماس بگیرید
نشانه
جنبش راه سبز
با جرس در شبکه‌های اجتماعی
Rah e Sabz -  Facebook  Rah e Sabz -  Twitter  Rah e Sabz -  FriendFeed  Rah e Sabz -  YouTube Rah e Sabz -  YouTube