سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ -
- 31 Mar 2020
06 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
فرهنگی
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ساعت ۲:۰۵ بعد از ظهر
بيانيهء توقف فعاليت جرس
حتی با رفع حصر غيرقانونی موسوی، کروبی و رهنورد و آزادی زندانيان سبز، مبارزهء ملت برای حاکميت ملی، زدودن استبداد دينی واستقرار حکومت قانون پايان نيافته و جنبش همچنان ادامه دارد. جرس در انتهای سال ۱۳۹۳ داوطلبانه به فعاليت خود پايان می‌ دهد. اميدواريم در فرصتی…
جرس: بر اساس توافق رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی، کارلوس کی‌روش پس از دیدار با سوئد و شیلی از تیم ملی ایران جدا می‌شود.  
جرس: نورمحمد دُرپور که یکی از بزرگان دوتارنوازی خطه خراسان محسوب می‌شد،‌ از دنیا رفت.  
 جرس: ارکستر سمفونیک تهران با مدیریت علی رهبری بعد از مدت ها تعطیلی با اجرای رسمی خود در تالار وحدت آغاز بکار کرد.  
 جرس: پرویز پرستویی هم جوایز اصلی‌اش را برای احداث سرپناهی برای بی‌خانمان‌ها به فروش گذاشت.  
جرس: جمعی از اهل فرهنگ و هنر، با سید محمد خاتمی دیدار کردند و درگذشت خواهر ایشان را تسلیت گفتند.
 جرس: کنسرت علیرضا قربانی در دانشگاه شهید بهشتی، با وجود اینکه مجوزهای قانونی برای اجرا داشت، با دخالت انجمن اسلامی دانشگاه و بهانه‌تراشی‌های دانشگاه لغو شد.
 جرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب که شیوه برخورد با برنامه‌های فرهنگی را تایید نمی کنیم، گفت: دست‌اندرکاران این وزارتخانه به ارزش‌های دینی حساس هستند و ملاحظات مذهبی را در صدور مجوز برای برنامه‌های هنری مد نظر دارند.
جرس: سازمان ميراث فرهنگی و گردشگری ايران از عراق خواسته است تا آثار در معرض تخريب خود را به صورت امانت به ايران بسپارد.  
جرس: کانون نویسندگان ایران خبر داده است که «یکی از ارگان‌های امنیتی» روز جمعه، هشتم اسفند، باردیگرمانع از برگزاری نشست این کانون شده است.  
 جرس: رییس کل دادگستری خراسان رضوی در رابطه با عدم برگزاری کنسرت در مشهد، گفت: قانونی در خصوص عدم برگزاری کنسرت در مشهد وجود ندارد.
اگر نوای قربانی با فرهنگ ایرانی مغایرت دارد، چه نوایی مغایرت ندارد؟
 جرس: در شرایطی با حکم دادستانی چناران، کنسرت علیرضا قربانی و ارکستر اشتیاق در این شهرستان لغو شد، عملاً روند برگزاری کنسرت در شهرستان‌های دور نیز مختل و دلایل عجیبی برای لغو این برنامه ارائه شده است. از جمله این که کنسرت موسیقی متناقض با…
جرس: لغو کنسرت علیرضا قربانی در مشهد به دستور دادستانی مشهد کنسرت علیرضا قربانی و ارکستر اشتیاق را در این شهر لغو کرد.
جرس: در حالی که نزدیک به دوماه از بازداشت اردشیر احمدی مجری و مستند ساز ایرانی-کانادایی در دهم دی‌ماه میگذرد، همچنان هیچ نهادی مسئولیت بازداشت وی را بر عهده نگرفته است و خانواده و نزدیکان وی نیز تاکنون درباره جزئیات وضعیت وی سکوت کرده اند.
 جرس: زاون قوکاسیان منتقد و نویسنده کتاب‌های سینمایی دارفانی را وداع گفت.
 جرس: مراسم اختتاميه شصت و پنجمين دوره جشنواره فيلم برلين شنبه شب در محل کاخ اين جشنواره برگزار شد و خرس طلايی بهترين فيلم اين دوره به «تاکسی» از ايران رسيد.  
جرس: در پی انتشار خبری مبنی‌بر بستری شدن هوشنگ ابتهاج در بیمارستانی در آلمان، دختر این شاعر پیشکسوت توضیحاتی در این زمینه ارائه داد.
جرس: «آرتور سی. کلارک» نویسنده معروف کتاب‌های علمی-تخیلی حدود 40 سال پیش در مصاحبه‌ای اختراع اینترنت، ایمیل و از رده خارج شدن روزنامه‌ها را پیش‌بینی کرده بود.
جرس: مراسم اختتامیه سی‌وسومین دوره جشنواره‌ی فیلم فجر با 45 دقیقه‌ تاخیر در برج میلاد برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف معرفی شدند.
 1 2 3 >  آخرین »
صفحه 1 از 130
آرشیو
هموطنان عزیز،
نهال سبز آبیاری دائمی طلب می کند.


در شرایطی که باغبان متولی ملک ما، علف هرزه هارا حمایت می کند وخارهای گزنده پرورش می دهد، حفظ و نگهداری جوانه های مستقل سبزبرای سرفراز زیستن فرزندانمان در آینده مهم ترین وظیفه است. ادامه ...

خبرنامه
در خبرنامه جنبش راه سبز عضو شوید تا اخبار را روزانه در ایمیل خود دریافت کنید.
تقویم
شبکه جنبش راه سبز (جرس) به مناسب سال نوی …
دعوت به همکاری
شما میتوانید مطالب خود را جهت انتشار از طریق صفحه تماس با ما به ایمیل مربوطه و یا رزومه خود را برای همکاری به آدرس sardabir@rahesabz.net برای ما ارسال کنید
حامیان مالی جرس
لطفا برای آگهی با ایمیل advertising@rahesabz.net تماس بگیرید
نشانه
جنبش راه سبز
با جرس در شبکه‌های اجتماعی
Rah e Sabz -  Facebook  Rah e Sabz -  Twitter  Rah e Sabz -  FriendFeed  Rah e Sabz -  YouTube Rah e Sabz -  YouTube