سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ -
- 18 Jun 2019
14 شوال 1440 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
روانبخش:هاشمی بدون شک تا 6ماه دیگر از صحنه سیاست کشور کنار خواهد رفت

شبکه جنبش راه سبز(جرس): قاسم روانبخش با بیان اینکه " حذف هاشمی رفسنجانی از صحنه سیاسی کشور کاری دور از دسترسی نیست" ، گفت : اما رهبری از حذف افراد از دایره نظام مخالف هستند و اگرنه حذف کردن هاشمی رفسنجانی دور از ذهن نیست.

 

وی در گفت و گو با حقیقت نیوز ادامه داد: اما ما معتقدیم که دیگر نیازی به حذف هاشمی رفسنجانی توسط نیروهای انقلابی نیست چرا که وی به زودی خودش ، خودش را برای همیشه از صحنه سیاسی کشور حذف خواهد کرد.

سردبیر نشریه پرتو سخن گفت: شما دقت کنید کسی هاشمی رفسنجانی را از حضور در نماز جمعه حذف نکرد بلکه او خودش ؛ خودش را از این موهبت الهی حذف کرد چرا که می دانست ملت دیگر پشت او نماز نمی خوانند!

این چهره حامی دولت ادامه داد: هاشمی رفسنجانی همیشه بر اساس هواشناسی سیاسی موضع می گیرد در زمان نزدیکی اجلاس خبرگان و یا تعیین هیات رییسه مواضع ولایی و نزدیک به رهبری از خودش اتخاذ می کند اما بلافاصله با اتمام این مهم دوباره هم دم با سران جریان سبز و اصلاح طلبان می شود.

شاگرد مصباح  گفت: همین مهم به خوبی برای نمایندگان محترم خبرگان رهبری و همچنین ملت ایران و مسئولان امر واضح و صریح شده است و طی 6 ماه آینده بدون شک از صحنه سیاسی کشور کنار خواهد رفت.

روانبخش تاکید کرد: هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان به هاشمی رفسنجانی هیچ اعتمادی ندارند چرا که او تنها به فکر حفظ منافع خودش است و همیشه سعی کرده است بر اساس هواشناسی سیاسی و مصحلت خویش اعلام موضع کند.

گفتنی است روانبخش  دبیر سیاسی نشریه پرتو سخن، در اردیبهشت ماه سال جاری نیز در یادداشتی که یکی از سایت‌های حامی دولت آن را منتشر کرده بود، بار دیگر به هتاکی نسبت به رئیس مجلس خبرگان رهبری پرداخت.

 
روانبخش پیش از این نیز از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواسته بود که موانع حضور احمدی نژاد در این مجمع را بردارد.
 

وی از مخالفان جدی اصلاحات است و همواره اظهار نظرهایی تندی در مورد آنان داشته است.

ارسال به :