شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ -
- 18 Jan 2020
22 جمادى الأولى 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
تجمع و شعار علیه کروبی در غیاب نیروهای انتظامی
جرس: برای دومین بار در ماه جاری، گروهی از مخالفان مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی با تجمع در برابر منزل وی نسبت به مواضع او اعتراض کردند.

 

خبرگزاری فارس از آنان بعنوان "جمعي از دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران به همراه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران" نام می برد که  عصر يكشنبه مقابل منزل مهدي كروبي تجمع كردند.آ
بنابر عکسهای منتشر شده، این افراد بر دیوار ساختمان محل زندگی کروبی شعارنویسی کردند و به این ساختمان چند طبقه رنگ قرمز پاشیدند.
بی بی سی می نویسد که خانواده مهدی کروبی این خبر را تایید کرده است ولی در وبسایت سحام نیوز خبری در این خصوص منتشر نشد.
پیش از این نیز عده ای با تجمع در مقابل منزل کروبی خواستار برخورد با وی شده بودند.
به نوشته فارس تجمع کنندگان شعارهایی چون "الله اكبر،‌ خامنه‌اي رهبر "، " مرگ بر منافق "،‌ "خامنه‌اي كوثر است، دشمن او ابتر است "، "لعن علي عدوك ياحسين "، "خواص بي‌بصيرت، خوارج زمانند " سردادند.

 
همچنین بر اساس گزارش فارس و عکسهای منتشر شده در اینترنت اين تجمع‌كنندگان همچنين با در دست داشتن نوشته‌هايي با مضمون "كروبي، BBC پيوندتان مبارك "، " كروبي VOA پيوندتان مبارك "، "دستگاه قضايي خلع لباسش كنيد " و... اعتراض خود را نسبت به عملكرد مهدي كروبي در حوادث پس از انتخابات نشان دادند.
 
کروبی که پیش از این نیز در تظاهرات 22 بهمن، سفر به قزوین، تظاهرات روز قدس و ... مورد تهاجم گروههای تندرو قرار گرفته بود، بارها اعلام کرده که چنین اقداماتی نمی تواند او را از مسیر خود بازدارد.
 
علی فرزند کوچک کروبی در جریان راهپیمایی 22 خرداد، بازداشت و توسط لباس شخصی ها بشدت مضروب شد. همچنین حسین و تقی کروبی پاسپورتهایشان توقیف و ممنوع الخروج هستند.
 
هفته گذشته نیز نشریه ایراندخت به مدیر مسئولی فاطمه کروبی توقیف شد.
 
پیش از این خانواده کروبی اعلام کرده بودند که تجمع کنندگان از لباس شخصی ها و بسیجیان هستند و هیچ ربطی به خانواده شهدا ندارند.
 
هیچ گزارشی مبنی بر برخورد نیروهای انتظامی با تجمع غیرقانونی این افراد که منجر به  ایجاد آزار و اذیت برای همسایگان شده است، مخابره نشده است.

ارسال به :