پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ -
- 19 Apr 2018
03 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
تقویم سال ۱۳۸۹ با مناسبتهای سبز برای دانلود شما
تقویم سال ۱۳۸۹ با مناسبتهای سبز برای دانلود شما

شبکه جنبش راه سبز (جرس) به مناسب سال نوی هجری شمسی تقویمی را همراه با مناسبتهای سبز سال گذشته منتشر کرده است. دوستانی که مایل به دریافت نسخه چاپی و صحافی شده این تقویم هستند می توانند هزینه تقویم را (برای پس داخل آمریکا 23 دلار و برای دوستان مقیم اروپا و کشورهای دیگر 30 دلار ) از طریق لینک زیر پرداخت کرده و رسید آنرا به ایمیل زیر همراه با آدرس گیرنده به ایمیل adabi @ rahesabz.net  بفرستند.

http://www.rahesabz.net/donation

اشعار و طرح های این تقویم همگی از هنرمندان سبزی است که از ابتدا همراه جرس بوده اند و برای حمایت از این رسانه، آنها را به شبکه جنبش راه سبز اهدا کرده اند.

 

لازم به ذکر است که برای یادبود خاطره های سبز سال گذشته، این تقویم به صورت نسخه دانلود (فایل پی دی اف) در وبسایت قرار گرفته و به راحتی قابل دانلود است.

 این کار بدین منظور صورت گرفته تا هموطنان داخل ایران به علت موانع موجود خرید اینترنتی بتوانند این تقویم را دانلود کرده و از آن استفاده کنند.

 

با این وجود تقاضای جرس از هموطنان (به خصوص هموطنان خارج از کشور) اینست که در ازای هر دانلود این تقویم از طریق بخش کمک مالی با همت عالی، شبکه جرس را حمایت کنند.

 

شکی نیست که حمایت شما دوستان در ادامه فعالیت های فرهنگی و مستقل نظیر این فعالیت همکاران در جرس موثر خواهد بود و جنبش سبز را در داخل و خارج یاری خواهد کرد.


آدرس برای کمک مالی به جرس:
http://www.rahesabz.net/donation

 

  دانلود تقویم (فایل پی دی اف)

 

عکسهای صفحات تقویم را هم از اینجا ببینید.

 

 

 در زیر تصاویری از صفحات این تقویم را مشاهده می کنید که می توانید مناسبتهای جنبش سبز را در آن پیدا کنید.

 

ارسال به :