سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ -
- 31 Mar 2020
06 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
واكنش به اظهارات احمدی نژاد مبنی بر ازدیاد نسل

 

جرس: رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: ازدیاد نسل باید با توجه به تامین زندگی شهروندان و نسل جوان و توجه به اشتغال آنها باشد.


محمدتقی رهبر در گفت و گو با خبر آنلاین درباره ایده رئیس جمهور درباره ازدیاد نسل و سکوت علماء و روحانیون در قبال این موضوع، افزود:اصل موضوع و توسعه نسل مسلمان ها  اصل مطلوبی است چون در حدیث از رسول اکرم(ص) است که ایشان به ازدیاد نسل مسلمان ها در قیامت مباهات می کند.

وی با اشاره به استراتژی وهابیت درباره توسعه نسل ،ادامه داد: با توجه به اینکه وهابیت و برخی گروه های منحرف استراتژی توسعه نسل  را برگزیدند تا بتوانند در 20 سال آینده در ایران نفوذ کنند. اگر استراتژی نظام این موضوع است این موضوع باید در کنار خدمات رسانی و اداره زندگی شهروندان و نسل جوان و توجه به اشتغال آنها باشد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی که ما همزمان نتوانسته ایم برای اشتغال و مسکن جوانان برنامه ریزی کنیم،ازدیاد جمعیت برای ما مشکل ساز خواهد بود و اگرمساله مدیریت نشود، این توسعه خطرناک است.

وی در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند سیاست دو فرزندی توطئه غربی ها برای تسلط بر مسلمان ها است،اظهار داشت:تا جایی که بنده استنباط کرده ام مشکل است که این موضوع را  توطئه بدانیم.همانطور که مسوولان ما خود به این رسیدند که جمعیت کشور را کنترل کنند.

 

ارسال به :