جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ -
- 23 Aug 2019
21 ذو الحجة 1440 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
اعلام کنترل تهران توسط پلیس ضد شورش، حکومت نظامی نیست؟
خبرگزاری جمهوری اسلامی از تصرف شهر توسط پلیس ضد شورش خبر و گزاش داد: نیروهای ضد شورش نیروی انتظامی در میادین اصلی شهر مستقر شده اند. و امنیت در تمامی نقاط شهر برقرار است./ تمامي ميادين و خيابان هاي اصلي تهران تحت کنترل نيروهاي امنيتي بوده و هيچ گونه تحرکي مبني بر برهم زدن آرامش در شهر وجود ندارد. 

شبکه جنبش راه سبز (جرس): خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی از تصرف شهر تهران توسط  نیروی انتظامی خبر داد و اعلام کرد: نیروهای ضد شورش نیروی انتظامی در میادین اصلی شهر مستقر شده اند. و امنیت در تمامی نقاط شهر برقرار است.

 

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ايرنا، تمامي ميادين و خيابان هاي اصلي تهران تحت کنترل نيروهاي امنيتي بوده و هيچ گونه تحرکي مبني بر برهم زدن آرامش در شهر وجود ندارد.

از ساعاتي پيش نيروهاي ضد شورش فرماندهي تهران بزرگ با استقرار در ميادين و خيابان هاي اصلي از وقوع هر گونه ناآرامي جلوگيري کرده اند.

 

اعلام برقراری آرامش در شهر توسط سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به معنای تهدید مردم به خارج نشدن از خانه است. این در حالی است که خبرهای مردمی از حرکت مردم به سمت میدان ولیعصر حکایت دارد.

 

امروز مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری احمدی نژاد برگزار شد. درست لحظاتی پس از این مراسم، خبرگزاری ایرنا از تصرف شهر توسط نیروهای انتظامی خبر داد تا این سوال مطرح شود که اگر اسم این حرکت حکومت نظامی یا کودتا نیست، نامش چیست؟ این خبر هر نامی داشته باشد، همزمانی آن با برنامه تجمع اعتراض آمیز مردم که از قبل اعلام شده بود، با هدف خاموش کردن صدای معترضان به برگزاری مراسم تنفیذ صورت گرفته است. 

ارسال به :