دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
- 23 Apr 2018
07 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
ده نمکی:  فتنه ای خطرناک و پیچیده در حال شکل گیری است
ده نمکی:  فتنه ای خطرناک و پیچیده در حال شکل گیری است

جـــرس: مسعود ده نمکی، از فعالان سابق انصار حزب الله، معتقد است "سخت ترین بخش تاریخ انقلاب در حال شکل گیری است و خواص آلودۀ خوش سابقه ولی بد آتیه در یک سو از چپ و راست با یکدیگر هم پیمان شده اند. "


این سینماگر اصولگرا در آخرین پست وبگاهش پیش بینی نموده " از شواهد امر پیداست فتنه ای خطرناک و پیچیده در حال شکل گیری است اما این فتنه رنگ نخواهد داشت. اگر سفارش امیر المومنین را در مورد شناخت حق و سپس سنجیدن آدمها به آن را عملی نکنیم در این فتنه پای خیلی ها روی مین خواهد رفت.


مسعود ده نمکی بدون اشاره و شرح جزئیات "فتنۀ در راه" و آنچه پیش بینی کرده، ادعا می کند "اگر فردا دیدید به جای بی بی سی فتنه گران جدید قرآن سر نیزه کردند راه را گم نکنید .اگر دیدید فتنه گران جدید به جای کاکل بر پیشانیشان پینه سجده داشتند فریب نخورید. نگذارید معماران قلابی خودشان را به نام دین و انقلاب جا بزنند."


به گزارش خبرآنلاین، ده نمکی نوشته است: گذشت زمانی که عده ای روی مین می رفتند تا را باز شود امروز خود آقا علمدار معبر است. اگر کسی پایش را از این معبر به بیرون که هیچ پایش را در جای پای آقا نگذارد نفله خواهد شد.
فتنه ای که عالم و استاد و طلبه و دانشجو امیر و سردار و سرباز باید در آن امتحانی سخت دهند.هر چه امروز در کشور می گذرد معلول حرام خواری و زراندوزی آقازاده هایی است که به نام دین به کام خود بردند. سکوت خواص و عوام در آن دوران تاوان دارد و امروز که لقمه های حرام دل حضرات را سنگ کرده دیگر حق را از باطل تشخیص نمی دهند و به خاطر همین است که خواص عقب تر از عوام حرکت می کنند.

 
ده نمکی می افزاید "هر پرچم دیگری ولو به نام دین، در برابر اندیشه ولایی و امام بایستد مصداق اسلام آمریکایی است.عدالت بی تعالیم اسلام و ولایت اسلام من درآوردی است که از اعلائم آخرالزمان است که به نام دین به تیشه به ریشه دین می زنند."

 

 


ارسال به :