دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ -
- 21 Oct 2019
20 صفر 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
پایان غایله دانشگاه آزاد با نامه رهبری؟

 

جرس: شنیده ها حاکیست که  پس از ملاقات هفته پیش آقای هاشمی با آقای خامنه ای ایشان نامه ای به رئیس شورایعالی انقلاب فرهنگی نوشته اند و هر گونه تغییر در ساختار و مدیریت دانشگاه آزاد را در شرایط کنونی به صلاح ندانسته اند.

بنظر می رسد لغو جلسه هیات امنا که از سوی آقای کبکانیان اعلام شد و تشکر دیروز آقای هاشمی از رهبری در جلسه  مجمع تشخیص مصلحت نظام در همین راستا بوده است. بنابراین غائله ایجاد شده از سوی  احمدی نژاد و همفکرانش در دولت و مجلس که با کمک لباس شخصی ها مدتی علیه دانشگاه آزاد در جریان بود، بدون هیچ نتیجه ای برای او خاتمه یافته است.

 کامران دانشجو وزیر علوم و تحقیقات هم که در مصاحبه ها و اظهارات اخیر خود با لحن تندی در باره دانشگاه آزاد سخن می گفت ، در نشست شورای عالی نظارت بردانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور، تعابیر خود را به طور محسوسی ملایم کرد و گفت موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دانشگاههای دولتی بالهای آموزش عالی کشور هستند و در توسعه آموزش عالی و تربیت نیروی انسانی برای نظام نقش پر رنگی دارند بنابراین تعامل با این دانشگاهها برای وزارت علوم یک اصل است.

ارسال به :