دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ -
- 19 Feb 2018
03 جمادى الثانية 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
تماس و دلجویی مهدی کروبی از خانواده زندانی سیاسی احمدرضا احمدپور
تماس و دلجویی مهدی کروبی از خانواده زندانی سیاسی احمدرضا احمدپور

جرس: مهدی کروبی طی تماس تلفنی در روز شنبه ۱۵ آبان ماه سال ٨٩ با همسر احمدرضا احمد پور ابراز امیدواری کرد که این نویسنده و فعال سیاسی و همچنین تمام زندانیان جنبش بزودی آزاد شوند و به آغوش خانواده هایشان برگردند.


به گزارش منابع خبری جرس، کروبی همچنین ضمن آروزی سلامتی برای احمدرضا احمدپور، از خانواده وی خواست که صبر و بردباری را پیشه خود کنند و در برابر ناملایمات و مشکلات مقاوم باشند .


 این عضو جبهه مشارکت قم و پژوهشگر حوزه و نویسنده وبلاگ "پژواک خاموش" که هم اکنون در زندان مرکزی قم بند ویژه روحانیت محبوس است، در انتخابات ریاست جمهوری گذشته از اعضای اصلی ستاد انتخاباتی مهدی کروبی در قم بوده در هفتمین روز وفات مرحوم آیت الله منتظری و در روز عاشورای ٨٨ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به یکسال حبس به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب و هتک حیثیت روحانیت و نیز به خلع لباس روحانیت محکوم شد .


این عضو کمیته ایثارگران حزب مشارکت، در پی اعتراض به نحوه برخورد های غیر قانونی و بد رفتاری های ماموران زندان و شرایط بد نگهداری زندانیان دست به اعتصاب غذای ۱۶ روزه زد که این عمل و نامه سرگشاده وی به دبیر کل سازمان ملل متحد موجب شد تا پرونده ای جدید به اتهام توطئه علیه نظام، نشر اکاذیب و تبلیغ علیه نظام برای وی ایجاد شود.


ارسال به :