یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ -
- 15 Dec 2019
16 ربيع الثاني 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
فرمانده کل بسیج: حکم ولایت، همان حکم خداوند و «اِن الحُكم الا لله» است

جرس: فرمانده کل بسیج معتقد است "بسیجی ها در مقابله با فتنه نشان دادند كه شاگردان خوبی در مكتب ولایت بوده‌اند و درس های بصیرتی را به خوبی فرا گرفته‌اند" و خطاب به رهبر جمهوری اسلامی گفت "امروز اگر قطعه قطعه مان كنند هر سلولمان فریاد برآورد لبیك یا علی."


این مقام نظامی با ادعای اینكه "حقیقت ولایت، همان «اِن الحُكم الا لله» است و بسیج هم چیزی نیست جز جاری شدن ولایت در بستر جامعه كه قرآن حزب الله می خواندش"، اظهار عقیده کرد "همه پیروزی های برجسته، مرهون بسیج حول ولایت بود و امروز هم با هدایت ولایت است که به پشت خیمه فرماندهی دشمن اصلی رسیده ایم و تجربه تلخ قرن ها محرومیت از آزادی و امنیت و عدالت كافی بود كه ما قدر ولایت را امروز بشناسیم تا اگر قطعه قطعه مان كنند هر سلولمان فریاد برآورد "لبیك یا علی."


به گزارش فارس، سردار محمدرضا نقدی روز پنجشنبه در جریان تجمع موسوم به "۱۱۰هزار نفری بسیجیان" كه با عنوان اردوی رزمی فرهنگی "فداییان ولایت" در دهكده مقاومت (افسریه تهران) و در حضور رهبر جمهوری اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه "امروز بسیج در همه ابعاد آماده است تا برای بهره‌گیری از پیروزی های بزرگی سعه صدر خود را نشان دهد و اگر آزمایش سخت تری برای ارتقاء به كلاس بالاتر انسانیت و كمال در راه باشد، بار دیگر جان ها را سپر اسلام و ارزش های متعالی آن كند. "


فرمانده کل بسیج افزود: ای امام امت و ای نائب امام زمان! امروز ۱۱۰ هزار بسیجی تهران، به نمایندگی از میلیون ها بسیجی و اجتماع غدیر كشور، یك میلیون بسیجی رزمنده شركت كننده در اردوی فرهنگی - رزمی فدائیان ولایت در ۴۰۰ شهر كشور و همه بسیجیان جهان اسلام كه دل هاشان برای حضور در محضرتان پر می كشد، آمده اند تا ضمن تبریك عید سعید غدیر، برای ادامه راه تا آزادی همه بشریت از سلطه ستمگران، تجدید بیعت كنند.


وی ادامه داد: بسیجیان نشان می دهند كه برخلاف میل واماندگانی كه به نسل جوان با سوءظن می نگرند، نسل امروز آگاهانه و عاشقانه در صحنه است و خودش را برای هر شرایطی آماده كرده است.


نقدی با اشاره به اینكه حقیقت ولایت، همان «اِن الحُكم الا لله» است و بسیج هم چیزی نیست جز جاری شدن ولایت در بستر جامعه كه قرآن حزب الله می خواندش، خاطر نشان كرد : همه پیروزی های برجسته ای كه ملتی غریب و تنها را به كانون پر تپش تحولات جهان و الگوی همه آزادی خواهان بدل كرد مرهون بسیج ملت حول ولایت بود و امروز هم با هدایت ولایت است كه لایه های پیچیده استكبار درهم ریخته و ما به پشت خیمه فرماندهی دشمن اصلی رسیده ایم. زیرا صهیونیست ها و جهان‌خوارانی كه تا دیروز با دست های باز هرجا را دلشان می خواست تصرف می‌كردند، در محاصره بسیج جهان اسلام قرار گرفته اند و برای حفظ حیات ننگین خود دست و پا می زنند.


وی با تأكید بر اینكه ادامه این راه پر افتخار تنها در پرتو ولایت میسر است، اظهار داشت: یكبار قدر ناشناسی فرزندآدم از نعمت غدیر، اخراج از بهشت مدینه النبی و تجربه تلخ قرن ها محرومیت از آزادی و امنیت و عدالت كافی بودكه ما قدر ولایت بشناسیم و در تمام فراز و نشیب های انقلاب چنان به آن تمسك جوییم كه اگر قطعه قطعه مان كنند هر سلولمان فریاد برآورد "لبیك یا علی."


سردار نقدی ادامه داد: لبیك یا علی یعنی جهاد نفس، یعنی در جنگ نرم با تهذیب و تربیت صالحین، با زنده نگه داشتن راه امام و شهیدان، هم در تبلیغ و هم در عمل، ماهواره و اینترنت و دیگر افیون های دشمن را به شكست كشاندن. لبیك یا علی یعنی در دفاع از ولایت، از سرزنش هیچ ملامت گری نترسیدن، در فتنه ها بدون ملاحظه جانب حق را گرفتن، جان و آبرو را در این راه گذاشتن، یعنی حسین غلام كبیری.


فرمانده کل بسیج مدعی شد:"لبیك یا علی یعنی ای عزیز فاطمه، اگر صد تهاجم نظامی كنند، اگر هزار فتنه بر پا كنند، با بصیرت، دشمن را پشت همه نقاب های دوست نمایی می شناسیم، با شجاعت در ركاب ولایت می ایستیم و با همه قوا ندا می دهیم لبیك یا علی"

 

نقدی ادعا کرد "ملت بسیجی ما سال گذشته با خلق حماسه هایی چون نهم دی و ٢٢ بهمن با سربلندی و بدون یك سر سوزن عقب نشینی از خط امام، از فتنه ای عبور كردند كه شنیده نشده در تاریخ هیچ ملتی از آزمایشی چنین سخت موفق بیرون آمده باشد البته این پیروزی جز به بركت بصیرت بخشی ولایت حاصل نشد. به بیان دیگر در مقابله با فتنه، بسیجی ها نشان دادند، شاگردان خوبی در مكتب ولایت بوده اند و درس های بصیرتی را كه آموخته اید، خوب فرا گرفته اند. "


وی همچنین افزود: درس عبرت های عاشورا، عوام و خواص، خودی و غیرخودی، تهاجم و شبیخون فرهنگی، داشتن معیار بجای پیروی افراد، اصولگرایی اصلاح طلبانه، شاخص های خط امام، ندای "أین عمار " و درسهای فراوان دیگر بود كه عبور سرافرازانه از فتنه را ممكن ساخت و امروز بسیجیان آمده اند تا برای ادامه راه، درس های جدید را بگیرند.


فرمانده کل بسیج در پایان خطاب به رهبری گفت: ضمن تبریك این عید سعید به شما ای مشعل فروزان هدایت و ای فرمانده قلب های بسیجیان، هم نوا با یاران بسیجی ام، با این ندا با شما تجدید بیعت می كنیم: "لبیك یا علی."


گفتنی است امروز همچنین مانور نیمه نظامی و رژه‌هوایی هواپیماهای فوق سبك سپاه تهران در آسمان برگزار شد.
 

ارسال به :