پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ -
- 09 Apr 2020
15 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
انتقال سعید ملک‌پور به سلول انفرادی بعد از صدور حکم اعدام

جرس: سعید ملک‌پور زندانی که روز شنبه حکم اعدام خود را از شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب دریافت کرده، به سلول انفرادی منتقل شده است.

 

به گزارش رهانا، سعید ملک‌پور از متهمان پرونده موسوم به "مضلین ۲" که نزدیک به دو سال در بلاتکلیفی به سر می‌برد، روز شنبه هفته جاری حکم اعدام خود را در زندان دریافت کرد.

 

فاطمه افتخاری همسر وی با تأیید خبر فوق گفت که وی به سلول انفرادی منتقل شده است و از وضعیت وی اطلاعی ندارند.

 

وی اضافه کرد: امروز خانواده سعید برای ملاقات با او به زندان اوین مراجعه کردند، اما متوجه شدند که همسرم را به سلول انفرادی منتقل کرده‌اند و ممنوع از ملاقات است. برای همین خانواده‌ سعید نتوانسته او را ملاقات کنند.

 

سعید ملک پور متهم معرفی شده در پرونده موسوم به "مضلین ۲" مربوط به جرائم رایانه‌ای است که بیش از دو سال بود در بازداشت موقت و بلاتکلیفی به سر می‌برد.

 

وحید اصغری دیگر متهم این پرونده نیز از جمله کسانی که در خطر صدور حکم اعدام به سر می‌برد، وی نیز چون سعید ملک‌پور ماه‌ها در زندان در بازداشت موقف به سر می‌برد.

 

لازم به یادآوری است که قبل از برگزاری هر دادگاهی صدا و سیمای جمهوری اسلامی در برنامه‌ای به نام «شوک» که در حدود دو سال قبل منتشر شده بود، از زبان قاضی به نام «جعفری» حکم این افراد را اعدام عنوان کرده بود.
 

ارسال به :