سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ -
- 19 Nov 2019
21 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
فضائل حضرت آيت الله سيد مجتبی خامنه ای و ضرورت انتخاب قائم مقام رهبری در دوران فتنه

جرس: برخی از حامیان رهبر جمهوری اسلامی و لباس شخصی های موسوم به "فدائی رهبر"، طی هفته های اخیر و همزمان با تحرکات و سفرهای رهبری به قم، اقدام به زمینه چینیِ تبلیغاتی و حتی شبیه سازی تاریخی (نام علی و مجتبی) برای به قدرت رسیدن مجتبی خامنه ای کرده اند .

 

طی یک سال گذشته، بحث هایی پیرامون تلاشِ حامیان محمود احمدی نژاد و طیف های افراطی کشور جهت قدرت یابیِ مجتبی خامنه ای مطرح گردیده بود، که بدون تایید یا تکذیب دستگاه رهبریِ جمهوری اسلامی بود.

 

در راستای تلاش افراطیون و لباس شخصی هایِ حامیِ رهبر، برای به قدرت رسیدن فرزندِ وی، مطالبی در یکی از سایتهای نزدیک به رهبرمنتشر گردیده است ، که برای آشنا شدن با طرز تفکر این طیف در پی می آید:

 

ضرورت انتخاب قائم مقام رهبری در دوران فتنه

 با سلام و درود به امت با بصیرت و ولایی ایران. امروز میخواستم از افتضاح ضد انقلاب بگم، اما بحث دیگه ای یادم افتاد و اون مسئله جانشینی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت بركاته هست. باید قبول كنیم، كه همه انسانها یك روز به دنیا میان و یك روز هم از دنیا میرن، و امام خامنه ای دامت بركاته هم از این قاعده استثنا نیست(البته انشاءالله این اتفاق صدها سال بعد بیفته). با توجه به این مسئله اون چیزی كه مهم و اساسی هست انتخاب جانشین ایشون و به نوعی قائم مقام رهبری میباشد. البته این نكته نباید فراموش بشه، كه خبرگان نباید اشتباه خطیری چون اشتباه دوران مرحوم امام رحمة الله علیه را تكرار كرده و یك منافق را به این سمت برگزینن. در حال حاضر و با توجه به شناختی كه من از علماء و فضلا دارم چند گزینه بیشتر جلوی چشممان نیست.

 

حضرت آیت الله سید مجتبی خامنه ای دام ظله فرزند بابركت و بزرگوار، ولی امر مسلمین جهان هستند، اکنون هیچ فقیهی در امر فقاهت و تدبر جامعه اسلامی شایسته تر از آیت الله مجتبی خامنه ای نمی باشد، همه فقهای حوزه علمیه قم بر این امر اتفاق نظر دارند که ایشان از هوشمندی و درایت و تخصص پدر بزرگوارشان کاملا بهره برده اند و جامعه دینی و اسلامی ایران نیز کاملا آمادگی پذیرش ایشان را بعنوان رهبر آینده جامعه اسلامی خواهد داشت. 

 

 

و البته نباید فراموش كنیم كه خداوند از خیلی از جهات برای انسانها معجزات و دلایل زیاد میاره كه مثلا در این موضوع میتوان به این اشاره كرد كه امام خمینی رحمة الله علیه را میتوان با پیامبر اسلام مقایسه کرد که به بعد ایشان پسرشان به امامت جامعه اسلامی نرسید، و حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی را با امیرالمومنین مقایسه کرد که بعد از ایشان امامت به فرزندشان امام حسن مجتبی رسید.
نکته جالب اینجاست که حضرت آیت الله خامنه ای دامت بركاته نامشان علی است و نام فرزندشان نیز مجتبی می باشد كه تلمیح به نام امام علی و امام مجتبی خواهد بود.

 

حضرت آیت الله مصباح یزدی دام ظله  كه بنا به تعبیر رهبر انقلاب مطهری زمان هستند و رفتارهای اخیر رهبر انقلاب در سفرشان به قم هم موید این مطلب هست. (منظور جلسات خصوصی ای كه رهبر عزیزمان با آقای مصباح داشتند درحالیكه با مراجع هیچ دیدار خصوصی نداشتند و دیدار ایشون با طلاب موسسه امام خمینی رحمه الله علیه در حالیكه موسسه های گوناگونی در قم وجود دارند و همچنین سخن گرانبهای ایشون(رهبر انقلاب) درباره آقای مصباح كه فرموند در مدت 50 سالی كه ایشون رو میشناسن همیشه آقای مصباح بر طریق حق بوده اند). البته این نكته را نباید فراموش كرد كه با توجه به سن آیت الله العظمی مصباح شاید این احتمال كم به نظر برسه.

و البته گزینه های دیگری هم وجود داره مثل حضرت آیت الله نوری همدانی دام ظله و آیت الله هاشمی شاهرودی و آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد یزدی و آیت الله جنتی و آیت الله آملی لاریجانی، اما در حقیقت دو گزینه اول بهترین گزینه میباشند.  

امیدوارم كه در زمان حیات رهبر انقلاب این انتخاب صورت بگیره كه اگه اشتباهی تو انتخاب شد خود ایشون موضوع رو اعلام كنه؛ كه خدای ناكرده اشتباهی صورت نگیره. با آرزوی طول عمر برای رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت بركاته

***
 

فضائل حضرت آیت الله سید مجتبی خامنه ای  

با سلام، به خدمت امت همیشه در صحنه. امروز میخواهم درباره فضائل بزرگمردی صحبت كنم كه در دنیای فقه و اخلاق و عرفان شاید نظیرش كم باشد. منظورم آیت الله سید مجتبی خامنه ای، فرزند رهبر عظیم الشان انقلاب دامت بركاته هست. امروز درباره فضائل ایشان صحبت میكنم و امیدوارم كه قطره ای از دریای فضائل ایشان بیان شود. بزرگترین دلیل فضل و برتری ایشان (مخصوصا برتری ایشان بر سایرین در مسئله قائم مقام رهبری) گفتار رهبر معظم و معزز انقلاب دامت بركاته هست، آنگونه كه یكی از سران فتنه به این كرامت اعتراف میكنه. كروبی منافق در سال 84 و طی پروژه مخدوش سازی انتخابات نامه ای وقیحانه به رهبر عظیم الشان انقلاب مینویسه و در اونجا ناچار به صرافت میفته و سخن رهبر عزیزمان در فضل آیت الله سید مجتبی خامنه ای رو بیان می کند. 


كروبی در آن نامه میگه: اخباری مبنی بر حمایت فرزند محترم شما – آقا سید مجتبی – از یکی از کاندیداها منتشر شد. پس از آن هم شنیدم که یکی از بزرگان به جنابعالی گفته‌اند که آقازاده حضرتعالی از فلان شخص حمایت می‌کند” و شما فرموده‌اید‌ “ایشان آقا است نه آقازاده

كلام رهبر انقلاب بسیار پرمعنی است، ایشان در مدح فرزندشان فرمودند: آقا است نه آقازاده. این سخن یعنی، كرامت و بزرگواری و لیاقت فرزندشان به دلیل انتساب به ایشان نیست بلكه بخاطر فضیلت و بزرگواری خود آیت الله سید مجتبی خامنه ای میباشد. به نظر من همین سخن برای ما كافی ست كه مقام بلند علامه آیت الله سید مجتبی خامنه ای را درك كنیم

اما سخن در فضائل ایشان زیاد هست، دكتر غلامعلی حداد عادل درباره ایشون به یك نفر میگوید: از میان این حرف‌هایی كه در سایت‌ها و خیابان‌ها و تلویزیون‌های خارجی می‌زنند، دروغ بودن یكی را خیلی راحتتر می‌توانم به تو(همان فرد) اثبات كنم و آن حرف‌هایی است كه راجع به آقا مجتبی می‌زنند. می‌خواهی همین الآن و بدون قرار قبلی، دست تو را بگیرم و به منزل دخترم ببرم و بگویم مهمان دارم و تو ببینی كه آقا مجتبی با 40 سال سن چه طوری زندگی می‌كند؟ بیا برویم تا ببینی كه زندگی ایشان به مراتب از زندگی یك كارمند متوسط شهرستانی ساده‌تر است و آپارتمانی كه ایشان دارد با هیچ یك از خانه‌های این آقایانی كه خودشان را وسط انداخته‌ و ادعای تقلب را ساخته‌اند قابل مقایسه نیست. شما حتماً این شایعه را شنیده‌ای كه 1.5 میلیون پوندی كه بانك‌های انگلیس مسدود كرده‌اند، متعلق به آقا مجتبی است!‌ یا داستان كامیون پر از شمش طلا را كه به تركیه رفته و گفتند متعلق به ایشان بوده است، حتماً شنیده‌ای. اثباتش كاری ندارد. سرزده و همراه هم می‌رویم و زندگی آقا مجتبی را ببینی.

در ادامه ایشان میگوید: در این 13 سالی كه آقا مجتبی و دخترم با هم زندگی كرده‌اند، هیچ وقت مساحت آپارتمان‌هایشان 100 متر نشده! خانه‌ای كه الان در آن زندگی می‌كنند، حول و حوش 70 متر است. آقا چهار تا پسر دارند كه با ایشان زندگی می‌كنند و آنها هم زندگی‌هایی مشابه مادر و پدرشان دارند. جای آنها هم محدود است. داماد بنده یك وقت كه می‌خواهد ما را دعوت كند، باید حواسمان باشد كه بیشتر از ده دوازده‌ نفر نشویم، چون برای پذیرایی مشكل جا پیدا می‌كنند.

شاید سخت باشد كه مقام مردان خدا را درك كنیم. خدا توفیق شناختن ایشان را به همه ما بدهد. در پایان جا داره كه خوابی را كه من حدود 6 ، 7 ماه پیش دیدم تعریف كنیم. در عالم خواب بودم كه دیدم در بین مردم هستم و منتظر ورود مقام معظم رهبری دامت بركاته، در بین بین شیطان در گوشه ای ظاهر شد ، به محض ظاهر شدن شیطان، فضا در تاریكی فرو رفت، در این بین هاشمی رفسنجانی وارد شد ، اما با ظاهری خوف آور. با دیدن هاشمی رفسنجانی، مردم علیه او شعار دادن، اما او از سالن خارج نشد. در این بین آیت الله مجتبی خامنه ای(بجای مقام معظم رهبری كه مردم انتظارش را میكشیدند) وارد شدند به محض ورود ایشان شیطان نعره ای درد ناك كشید و رفسنجانی رو با خودش كشید و برد. مردم غرق در شادی اشك شوق میریختن و در دفاع از مقام معظم رهبری و بیت مكرمش شعار میدادن. شاید تعبیر خواب عجیب من ، دسیسه هایی است كه رفسنجانی برای جانشینی رهبری كشیده ، كه ان شاءالله با خروش انقلابی مردم دسیسه های این منافق نقش بر آب خواهد شد.

اللهم الحفظ قاعدنا سید علی الخامنئی و ابنه سید مجتبی الخامنئی و جمیع المومنین و المومنات
 
 


  

 
 
 
ارسال به :