دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ -
- 17 Feb 2020
21 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
رئیس پلیس امنیت تهران: با هر گونه مهمانی مختلط برخورد می شود

جرس: رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام اینکه برگزاری هر نوع مهمانی مختلط جرم است و پلیس با این‌گونه مجالس برخورد می‌کند، خاطرنشان کرد "مردم می‌توانند اطلاع خود از چنین مجالسی را با پلیس ۱۱٠ در میان بگذارند."


به گزارش ایسنا، سرهنگ پاسدار علیرضا محرابی، با اعلام "متلاشی شدن پنج پارتی در شمال شهر تهران در روزهای اخیر"، گفت: بررسی‌ها در رابطه با این پرونده‌ از سوی مرجع قضایی در حال انجام است.


وی درباره برخورد پلیس با مهمانی‌های مختلط اظهار عقیده کرد: هر نوع مهمانی مختلط جرم است و پلیس با این گونه مجالس که در آن حد و حدود شرعی را رعایت نمی‌ شود، برخورد خواهد کرد.


محرابی شهروندان را نیز به اطلاع رسانی به پلیس پیرامون مهمانی ها فراخواند و گفت "مردم می‌توانند چنین موضوعاتی را با پلیس ۱۱٠ در میان بگذارند."


رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه برگزاری پارتی در تهران روند رو به افزایشی نداشته است، افزود: عمدتا مشروبات الکلی در چنین مهمانی‌هایی کشف می‌شود.


وی درباره انتشار آگهی‌هایی مبنی بر، برپایی پارتی‌های سیار که در قالب تورهای مسافرتی وجود دارد هم اظهار کرد: تاکنون به چنین موضوعی بر نخورده‌ایم، ‌اما اگر موردی گزارش شود، با آن برخورد خواهیم کرد.


او با بيان اينكه جوانان بايد از رفتن به اين گونه مهماني‌ها خودداري كنند، گفت: خانواده‌ها بايد مواظب جوانانشان باشند و آنها را كنترل كنند.
 

ارسال به :