جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ -
- 23 Mar 2018
06 رجب 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
حرکت مردم به سمت مسیرهای راهپیمایی؛ خبری از نیروهای سپاه نیست
حرکت مردم به سمت مسیرهای راهپیمایی؛ خبری از نیروهای سپاه نیست
جرس: در حالی که مردم برای حضور در راهپیمایی حمایت از مردم تونس و مصر در حال حرکت به سمت مسیرهای تعیین شده هستند، خبری از حضور نیروهای سپاه و بسیج در سطح شهر مخابره نشده است، اما گارد ویژه نیروی انتظامی در مسیر راهپیمایی تهران مستقر شده است.

 

 بدنبال فضای سیاسی منطقه و حضور عبدالله گل در راس یک هیات ترکی در تهران ، آگاهان بر این نکته تاکید کرده اند که حضور نیروهای انتظامی در سطح شهرها برای برقراری امنیت و جلوگیری از بی نظمی های احتمالی است و این نیروها دستوری برای برخورد با تظاهر کنندگان ندارند. 


گزارش خبرنگاران ما از سطح شهر حاکی است در میدان امام حسین، دروازه شمیران، فردوسی، چهار راه ولیعصر و دیگر مناطق پرتردد در مسیر راهپیمایی حضور نیروهای انتظامی به چشم می‌خورد. همزمان حضور مردم در مسیرهای راهپیمایی گزارش شده است. این گزارش حاکی است که مردم بصورت دسته جمعی و خانوادگی راهی مسیرهای تعیین شده هستند. 


گفتنی است لحظاتی پیش نیز ماموران نیروی انتظامی در میدان انقلاب مستقر شده‌اند. این در حالی است که مقارن ظهر امروز انتظامات دانشگاه تهران مانع ورود دانشجویان به این دانشگاه شد. 

 
خبرنگار سحام نیوز از آمادگی مردم شهرهای اصفهان و نجف آباد برای شرکت در راهپیمایی باشکوه شهر اصفهان خبر داده است. 

 
بر اساس این گزارش، میدان انقلاب و خیابانهای اطراف آن به ویژه خیابان چهارباغ در طرف سی و سه پل پر ازدحام تر از هر روز است و نیروهای انتظامی نیز دیده می شوند. 


 

ارسال به :