چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ -
- 21 Feb 2018
05 جمادى الثانية 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
سخنگوی حزب اعتمادملی: اقدام رسانه های منتسب به دولت متاثر کننده و جای  تاسف دارد

جرس: اسماعیل گرامی مقدم، سخنگوی حزب اعتماد ملی به خبرسازی و ادعای سایت امنیتی جهان نیوز، مبنی بر "فرار و گریختن عضو حزب اعتماد ملی" پاسخ داد.


به گزارش سحام نیوز، وی در این زمینه خاطرنشان کرد "از اینکه فضای رسانه های منتسب به دولت هر از چند گاهی برای توجیه هواداران خود اقدام به نشر اکاذیب می نمایند شگفتی ندارد! اما متاثر کننده و جای بسی تاسف است .
تقریبا” تمامی عناصر سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب درجریان شروع تحصیلات من در خارج از کشور، به طور ترددی یک سال قبل از انتخابات واقف هستند ، بعد ازصدور آیین نامه ی جدید وزارت علوم ، برای دانشجویان خارج از کشور مبنی بر اقامت به مدت حداقل ٢٧ ماه در کشور محل تحصیل، سه ماه بعد از انتخابات سال ٨٨ با ویزای دانشجویی به همراه خانواده کشور رابه قصد گذراندن تحصیلاتم ترک نمودم . بنابراین خبر جهان نیوز در خصوص فرار و گریختن من یک دروغ بزرگ دیگر است."


سخنگوی حزب اعتمادملی افزود خوب است دست اندرکاران یک رسانه‌ وابسته به جریان اصول گرایی صداقت، دینداری و هوشمندی خود را در تنظیم اخبار حداقل برای حفظ جایگاه رسانه خود معیار وملاک رسانه خود قرار دهند، سوابق خدمتی من بعنوان یک خدمت گذار کوچک از بدو انقلاب تاکنون در ارگان ها و نهادهای مقدس جمهوری اسلامی را چگونه می توانند درکنار این اخبار کذب برای هواداران خود توجیه نمایند وتوجه ندارند ، مضاف بر آن که بیش از اینکه مرا مورد تهاجم قرار دهند اصولی را که خود آنها مدعی پایبندی آن هستند را با علامت سوال مواجه می کنند.


۱- توقف فعالیت های حزب اعتماد ملی بوسیله ی ارگان های امنیتی که خارج از روند قانونی صورت گرفته است ، هرگز به منزله ی تعطیلی و یا انحلال یک حزب نیست.. مواضع ای را هم که سخنگوی حزب تاکنون اعلام کرده صرفا” درمقابل اتهامات و تهاجمات ،.ودر راستای دفاع از مواضع گذشته ، اساس نامه و مرامنامه ی حزب بوده است.

٢- چه من درکسوت سخنگویی باشم یا نباشم انتظار نداشته باشید که حزب در مقابل اتهامات ناروا سکوت کند و عناصر حزبی چه از جایگاه سخنگو ویا دیگر ارگانهای حزب، پاسخ مناسب را داده و می دهند.

٣- در مصاحبه ی اخیرم با خبرگذاری بی بی سی نیز صرفا” به اصل ٢٧ قانون اساسی که در خصوص آزادی اجتماعات و برگذاری راهپیمایی بدون حمل سلاح است تاکید کرده ام ، آیا سخنگو برای تاکید و بیان اصول قانون اساسی باید از شما اجازه بگیرد ؟ مجددا” به عنوان سخنگوی حزب تکرار می کنم مواضع حزب اعتماد ملی هیچگونه تغییری در پایبندی به انقلاب وقانون اساسی نداشته است و تاکید می کنم حزب اعتماد ملی وفادار به اندیشه های امام خمینی، قانون اساسی ومواضع اصلاح طلبانه اش را در چهارچوب جمهوری اسلامی پیگیری می نماید.
 

ارسال به :