دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ -
- 21 Oct 2019
20 صفر 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
احمدی نژاد: فکر نکنم اوباما حتی بلد باشد اسم خود را بنویسد

جرس: محمود احمدی نژاد با طرح این پرسش كه "آیا رئیس‌جمهور آمریكا می‌خواهد دنیا را مدیریت كند"، اظهار داشت: او حتی قادر نیست كوچك‌ترین هیجانات شخصی خود را كنترل كند. او جلوی دماغ خود را نمی‌تواند ببیند و فكر می‌كنم حتی اسم خود را بلد نباشد بنویسید حال چگونه می‌خواهد دنیا را با افكار شیطانی خود اصلاح كند.


به گزارش ایلنا، محمود احمدی نژاد روز پنجشنبه در دیدار با گروهی از منتخبان استان بوشهر، نام جمهوری اسلامی ایران را، "راه نجات بشریت" خواند و گفت: عشق ملت‌ها به ایران به خاطر میراث فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری كشور نیست، بلكه نقشی است كه ایران در جهان ایفا می‌كند.


وی در ادامه به سیاست‌های نظام‌های لیبرالیستی حمله کرد و گفت: جنایت‌هایی كه طبق این نظریه صورت گرفته در هیچ كجا سابقه ندارد. برخی كشورهای غربی با افتخار اعلام می‌كنند كه ۵١ درصد خانواده‌های آنها تك نفره هستند. آنها زندگی یك انسان با یك موجود زنده را خانواده تعریف می‌كنند كه این موجود زنده می‌تواند ‌سگ، گربه و یا هم جنس باشد.

احمدی نژاد با تاکید براینکه "به لطف خدا سیستم نظام سرمایه داری به پایان راه رسیده و ملت‌ها از این مطلب با خبر شده‌اند"، اظهار عقیده کرد "یك حس و بیداری فطری در بین ملت‌ها ایجاد شده كه می‌گوید بدون اتصال به آسمان نمی‌توان به سعادت رسید. "


احمدی‌نژاد با طرح این پرسش كه آیا رئیس‌جمهور آمریكا می‌خواهد دنیا را مدیریت كند، ادامه داد: "او حتی قادر نیست كوچك‌ترین هیجانات شخصی خود را كنترل كند. او جلوی دماغ خود را نمی‌تواند ببیند و فكر می‌كنم حتی اسم خود را بلد نباشد بنویسید حال چگونه می‌خواهد دنیا را با افكار شیطانی خود اصلاح كند. "


رئیس دولت دهم جمهوری اسلامی در حالی ادعای مدیریت برتر و جهانیِ خود را مطرح می کند، که چهار هفته مانده به سال جدید، هنوز دستگاه مورد ادعای وی نتوانسته بودجۀ سال آینده را که باید دو ماه قبل به مجلس ارائه می کرد، آماده و تقدیم کند.


احمدی نژاد سپس گفت "محال است فردی بدون تلاش به هدفی برسد فردی كه لیسانس گرفته دیگر راضی به جوشكاری و تاسیساتی نیست. لیسانس كاغذ است چه نفعی برای ملت دارد؟ اگر هزاران صفحه از این كاغذ‌ها را روی هم بگذاریم آیا به درد می‌خورد ؟ لیسانس زمانی مفید است كه كار پشت سر آن باشد . كشور با پشت میز نشستن پیشرفت نمی‌كند. "


رئیس دولت دهم در حالیکه در داخل کشور برای رسیدگی مستقل و عادلانه به پروندۀ فساد مالی و اقتصادیِ دولتی ها وابستگان دولت موانع متعددی وجود دارد، کشورهای منطقه را مورد هشدار قرار داده و گفت "اگر بخواهند یك دلار از پول مردم ایران را بردارند چنان دست آنها را قطع خواهیم كرد كه فریادشان گوش فلك را كر كند. "

وی در این خصوص به میلیون ها شمش طلای قاچاقِ مصادره ایران در ترکیه و مواردی مشابه هیچ اشاره ای نکرد.


وی خاطرنشان كرد: روش های مدیریت ایرانی بسیار برجسته بوده و هیچ ملتی به اندازه ایران دانشمند نداشته است، ما باید مجددا آن شیوه مدیریتی را زنده كنیم چرا كه راه حل‌های وارداتی مشكلات ما را حل نمی‌كند.


به گزارش ایلنا، در این جلسه یك گروه سرود دانش‌آموزی كه در مسابقات كشوری نیز مقام كسب كرده بود به اجرای سرود خود پرداختند اما به دلیل اینكه از آلات و ادوات موسیقی استفاده می‌كردند علما و روحانیون حاضر، با قهر جلسه را ترك كردند.
 

ارسال به :