سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ -
- 31 Mar 2020
06 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
نماینده رهبری در کیهان: ‘موسوي خوييني ها’ جزو عوامل اصلي فتنه است
جرس: در ادامه اتهام زنی ها، مدير مسئول روزنامه كيهان درباره نقش موسوي خوييني‌ها در جريان اعتراضی مردم ادعا کرد: موسوي خوييني‌ها سعي كرد نقش سايه را در جريانات اخير بازي كند، او امتحان بدي پس داد، وي جزو عوامل اصلي فتنه است و اين افراد و سران فتنه هنوز درس نگرفته‌اند كه چطور مي‌خواهند جلوي بصيرت مردم بايستند.


 به گزارش روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي، 'حسين شريعتمداري' در اجلاس روساي واحد جوانان سراسر كشور حزب موتلفه اسلامي با اشاره به تحركات در كشورهاي اسلامي با اشاره به اعتراضات مردم به نتایج انتخابات سال گذشته و تفاوت آن با تظاهرات روز 25 بهمن مدعی شد: ماجراي 25 بهمن اگرچه در ادامه فتنه سال 88 بود اما ماهيتا با آن تفاوت داشت زيرا در نقشه، طرح و ساختار با فتنه سال گذشته متفاوت بود. 
وي بدون اشاره به هراس حکومت از جنبش سبز مدعی شد که  فتنه‌گران خود اذعان داشته‌اند كه ماجراي فتنه 88 با شكست تمام شد و اين مساله نشان مي‌دهد 25 بهمن نمي‌تواند ادامه فتنه باشد بلكه يك نياز اورژانسي آمريكا بود. 

مدير مسوول روزنامه كيهان ادعا كرد: درگيري و جنگ نرم با نظام سلطه را ما با پيروزي انقلاب اسلامي شروع كرده‌ايم و ما در جايگاه آفند و آن‌ها در جايگاه پدافندي قرار دارند. 
وي ادامه داد: در جنگ دو طرف به دنبال ضربه به كانون اصلي هستند و در فتنه سال گذشته نوك پيكان حملات دشمن به صورت مستقيم به سمت ولي فقيه بود. 
شريعتمداري با اشاره به مواضع اشخاص در برابر حوادث سال گذشته، اظهار كرد: برخي افراد با فتنه‌گران همراهي و همگامي داشتند و برخي نيز با آن‌ها مرزبندي كردند، حزب موتلفه اسلامي از ابتدا به صورت آشكار در مقابل فتنه‌گران بود و مواضع روشني داشت. 

وي  درباره برخي از تندروي‌ها ادعا كرد: در خصوص مساله تندروي در اصول بايد معيار و فرمول داشت تندروي اگر به معني عبور از معيارها باشد اسمش تندروي است، برخي حركت بر روي اصول را تندروي مي‌دانند زيرا خودشان طبق اصول حركت نمي‌كنند.

ارسال به :