سه‌شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
- 24 Apr 2018
08 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
احمدی نژاد: جمهوری اسلامی مقتدرترین كشور جهان است و هیچ دولتی نمی‌تواند ما را تهدید كند

جــرس: محمود احمدی نژاد سیاست اصلی رهبران آمریكا را "فریب ملت ها" خواند و تاكید كرد در این زمینه هیچ فرقی بین بوش رییس جمهوری قبلی و اوباما رییس جمهوری كنونی آمریكا وجود ندارد.


به گزارش ایرنا، رئیس دولت عصر چهارشنبه ٢۴ فروردین ماه، در جمع خانواده های شهدا و ایثارگران استان سیستان و بلوچستان افزود :‌حاكم قبلی آمریكا (جورج بوش) با اخم وارد كارزار شد و این یكی (باراك اوباما) با لبخند، اما اهداف آنها یكی است. در واقع قبلی(بوش) با موشك و تفنگ آمد اما اوباما هم با موشك و تفنگ آمد و هم با فریب، دروغ و لبخند ریاكارانه.


احمدی‌نژاد گفت با بیان اینكه دنیا به سرعت در حال حركت در افق جدیدی است تصریح كرد: سال‌های سال آمریكا و متحدانش از نادان‌ها و افراد احمق و بی‌اطلاع استفاده كردند تا به اهداف خود برسند و چهره واقعی خود را با نام مذهب و دین مخفی كردند و افرادی احمق را برای پیشبرد اهدافشان ابزار دست خود قرار دادند.


احمدی‌نژاد با بیان اینكه هدف آنها چیزی جز بلعیدن كل منطقه خاورمیانه نبوده است افزود: آنها می‌گویند هر توطئه‌ای كه در منطقه به راه انداختیم به نفع ایران شد.


وی در ادامه گفت "جمهوری اسلامی مقتدرترین كشور جهان است و هیچ دولتی نمی‌تواند ما را تهدید كند و اکنون نیز شهادت و ایثارگری ملت ما سبب شد غبار ها كنار رفته و همه چشم‌های خود را باز كنند تا چهره واقعی سردمداران آمریكا آشكار شود. "


احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود، عملیات های تروریستی چند سال اخیر در آن استان را متوجه آمریکا دانست و گفت "آنها خیال كردند با كارهای جاهلانه اراده مردم این استان و ایران را می توانند سست می كنند و من از زبان شما خطاب به غربی‌ها می‌گویم چشم‌های خود را باز كنید اینجا زاهدان است . خیال كرده اید كه با ضربه زدن به مردم زاهدان می توانید كشور ما را جولانگاه خفاشان و فاسدان كنید در حالی كه سخت اشتباه كرده‌اید. "

 

ارسال به :