سه‌شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
- 24 Apr 2018
08 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
ادعای شاگرد مصباح یزدی: تاج زاده در زندان به اینترنت و کتابخانه دسترسی دارد

 جرس: در حالی که وضعیت جسمی  تاجزاده در زندان نگران کننده است و او از حداقل امکانات برخوردار است، سردبیر هفته نامه پرتو سخن مدعی شد که تاج زاده در زندان به اینترنت و کتابخانه دسترسی دارد در حالیکه به جرم اقدام علیه امنیت ملی در بازداشت است . 

به گزارش خبرآنلاین، قاسم روانبخش در مطلبی تحت عنوان کدام استراتژی جای افتخار دارد در مقام پاسخگویی به مطلب مصطفی تاج زاده تحت عنوان ژاپن اسلامی یا کره شمالی اسلامی برآمد و در یادداشتی نوشت: از وقتی ایشان در بازداشتگاه به سر می برند بیش از 350 صفحه مطلب روی سایت ها قرار داده اند که به صورت جزوه ای قطور در اختیار دارم. معلوم است که در زندان ؛اینترنت ،آرشیو روزنامه و کتابخانه در اختیار دارد وگرنه کسی که در گوشه زندان است محفوظاتش اجازه نمی دهد برای نوشتن یک مطلب این همه ارجاع بدهد .
 

وی در نشریه پرتو سخن نوشت: آقای تاج زاده و دوستانش جمهوری اسلامی را به دیکتاتوری و استبداد متهم کرده و در نقد مطلب رجا نیوز علاوه بر انکه بیش از 40 فحش و ناسزای رسمی به آن رو داشته و نظام اسلامی را حزب پادگانی خواند و آن را با کره شمالی و شوروی سابق مقایسه و شبیه سازی نموده و خبر از سرنگونی آن داده است! در همین نظام، آقای تاجزاده که در زندان به اتهام اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شده و در زندان به سر می برد به راحتی می تواند در زندان بیش از 300 تا 400 صفحه مطلب بنویسد و روی سایت ها قرار دهد، یعنی همان زندان هایی که مانند کره شمالی و شوروی سابق و امثال آن ها است؟


گفتنی است بر اساس گزارش های منابع موثق از سوی سبزهای گمنام در زندان، تاج زاده  پس از ماهها انفرادی، چند ماه نیز با یکی از محکومان که به ناراحتی روانی دچار بود هم سلول شد. اقدامی که از نظر زندان بان ها و زندانیان به مراتب از سلول انفرادی دشوارتر است و برای تشدید شکنجه و اعمال فشار بیشتر به زندانی سلول انفرادی تلقی می شود.

بنا بر این گزارش، در روزهای اخیر زندانیانی که سید مصطفی تاج زاده را به صورت اتفاقی هنگام جابجایی دیده اند به شدت از وضعیت وی ابراز نگرانی کرده اند.

ارسال به :