سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ -
- 31 Mar 2020
06 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
احمدی نژاد: اختلاف بین من و آقاست، بزودی حل می شود

 جرس: پس از حدود دو هفته از قهر رئیس دولت سرانجام شب گذشته احمدی نژاد نمایندگان مجلس را به حضور پذیرفت و از وجود رگه​های انحرافی در برخی بخش​های نظام سخن گفت.


به گزارش خبرآنلاین، در این دیدار که در منزل وی در پاستور انجام شده، محمود احمدی​نژاد تاکید کرده است که مسائل موجود به زودی حل می​شود.

 موسی غضنفرآبادی یکی از نمایندگان شرکت کننده در این جلسه است که در گفت​وگو با خبرنگاران پارلمانی به نقل از احمدی​نژاد گفت: «من در خدمت نظام و انقلاب و خانواده شهدا هستم و بدانید که از  ناحیه احمدی​نژاد کوچکترین خسارتی به نظام وارد نخواهد شد».

 نماینده بم ادامه داد:  احمدی​نژاد اعلام کرد که من این مساله را با انجام یک گفت​وگو حل می​کنم. این موضوعی است که بین من و آقاست و انشاء​الله حل می​شود.

غضنفر آبادی با تایید قهر رئیس دولت اظهار امیدواری کرد که وی بزودی به سرکار بازگردد. قرار است وی امروز به جلسه هیات دولت برود.

نماینده بم درباره احتمال طرح عدم کفایت رئیس جمهور در مجلس و پاسخ احمدی​نژاد اظهار داشت: وی اعلام کرد که عدم کفایت دلیل می​خواهد. مگر بنده چه کار کرده​ام؟

وی نگفت در نظامی که مبتنی بر استقلال قواست نظر احمدی نژاد در خصوص عدم کفایت سیاسی چه معنایی دارد.

وی افزود: به هر حال استنباط ما از این دیدار این بود که دغدغه​های احمدی نژاد از سر دلسوزی است. آقای احمدی​نژاد معتقد است رگه​های انحرافی در برخی قسمت​های نظام وجود دارد و باید اصلاح شود.


در همین حال ضرغامی که صبح امروز با احمدی نژاد دیدار کرده است به
خرسندی دشمنان و سناریوهای خباثت‌آمیز رسانه‌های بیگانه از قهر وی گفت و به نقل از رئیس دولت افزود:  او در سخنان امروز خود در هیأت وزیران تمام نقشه‌های دشمنان اسلام وانقلاب را نقش بر اب خواهد کرد ونشان خواهد داد که دشمنان ملت ایران از درک رابطه پدر وفرزندی رهبری و احمدی نژاد عاجز و ناتوانند و همچون گذشته آب در هاون می‌کوبند.
 

ارسال به :