سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ -
- 31 Mar 2020
06 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
اطلاع دقیق احمدی نژاد  از بن لادن

 جرس: احمدی نژاد با بيان اين كه خبر دقيق دارم كه بن لادن از مدتها قبل از كشته شدن در اختيار نظاميان آمريكايي بود اظهار داشت: آنها نه براي مبارزه با تروريسم و متلاشي كردن گروه هايي كه به ادعاي آنها تروريست هستند اين فرد را كشتند بلكه اين اقدام براي تامين خوراك تبليغاتي در جامعه آمريكا و جلب آراي مردم در انتخابات بود.
    

به گزارش پي ايرنا، محمود احمدي نژاد روز يكشنبه در ديدار مدعوين كنفرانس بين المللي ائتلاف جهاني عليه تروريست براي صلح عادلانه در نهاد رياست جمهوري افزود: رييس جمهور قبلي آمريكا براي نجات اقتصاد آمريكا و جلب آرا به منطقه ما حمله كرد و يك ميليون انسان را كشت و نفر بعدي هم با همان روش و منش روي كار آمد.

وی بار دیگر نظام سلطه و استكباري را در سراشيبي سقوط دانست و گفت: با تغيير مهره‌ها تغييري در نظام غيرعادلانه حاكم بر جهان انجام نخواهد شد و آمريكا و رژيم صهيونيستي رفتني هستند و بايد خود را براي جهان سرشار از عدالت آماده كنيم.

وي با اشاره به اظهارات مقامات ارشد آمريكايي مبني بر اين كه آنها پايان تاريخ قلمداد مي‌شوند، اظهار داشت: حرف او را تاييد مي‌كنم چرا كه آنها در پايان تاريخ خودشان هستند و سوخت تاريخي و دوره آنها به پايان رسيده و در سراشيبي سقوط قرار دارند.


احمدی نژاد با اشاره به ترور حضرت عيسي (ع)، ترور پيامبر  اسلام (ص) را نيز يادآور شد و با اشاره به ترور حضرت اميرالمومنين (ع) به عنوان انسان بزرگ بي نظير در طول تاريخ اظهار داشت: هر وقت دامنه استكبار گسترده تر شده دامنه ترور هم گسترش پيدا كرده است، همچنان كه در دوره برده داري شخصيت هزاران انسان ترور شد و انسان‌ها در خدمت ثروت اندوزي و تحكيم سلطه مستكبران به كار گرفته شدند.

وي ادعا كرد: امروز همان برده داران، استعمارگران و مستكبران جهان به بهانه 11 سپتامبر جنگ عراق و افغانستان را راه انداختند كه تا كنون بيش از يك ميليون انسان كشته شدند.

احمدي نژاد خاطر اظهار نظر كرد: قابيل يك نفر را ترور كرد اما وقتي قابيل در چهره رييس جمهوري سابق آمريكا متجلي مي‌شود وي يك ميليون انسان را مي‌كشد و همان قابيل زماني كه در چهره حاكمان اروپايي در قرن گذشته ظاهر شد صد ميليون انسان را ترور مي‌كند

ارسال به :