شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ -
- 29 Feb 2020
05 رجب 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
لباس شخصی ها حجاب از سر عروس طالقانی کشیدند

 جرس: در مقابل مسجد حجت ابن الحسن در خیابان سهروردی شمالی تهران محل برگزاری مراسم ختم سحابی ها،  نیروهای حکومتی ایران به شدت با خانم امانی عروس پروین طالقانی برخورد کرده و به وی تعرض نموده اند. شدت برخورد با ایشان به حدی بوده است که  مامورین لباس شخصی چادر از سر ایشان کشیده و نسبت به خود و خانواده ایشان فحاشی نموده اند.


به گزارش تحول سبز، روز گذشته در  مقابل مسجد حجت ابن الحسن واقع در خیابان سهروردی شمالی با تمامی شرکت کنندگان برخورد شده و برخی نیز مورد ضرب و شتم و هتاکی قرار گرفتند.

بر اساس گزارش رسیده سرکار خانم امانی ( عروس پروین طالقانی ) به شدت مورد هجوم و هتاکی مامورین امنیتی و لباس شخصی قرار گرفته است.


خانم امانی که به جهت حضور در مراسم مهندس عزت الله سحابی و شهید هاله سحابی در محل مسجد حجت ابن الحسن واقع در خیابان سهروردی شمالی حاضر شده بود با برخورد بسیار زشت و فحاشی های بسیار تند و رکیک از سوی مامورین امنیتی و لباس شخصی مواجه شده است.

گزارش ها حاکیست، هتاکی ها به سرکار خانم امانی تا حدی شدید و تاسف بار بوده است که مامورین لباس شخصی چادر و روسری از سر ایشان کشیده و شروع به فحاشی و ضرب و شتم ایشان نموده اند.

ارسال به :