شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ -
- 16 Nov 2019
17 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
علم الهدی: مشایی باید عزل شود

جــرس: در ادامه حملات شخصیت ها و مقامات جناح محافظه کار سنتی علیه طیف دولتی ها، احمد علم‌الهدی که پیش از این طیف دولتی ها را "جریان انحرافی" می نامید، با بیان اینکه "تنها یک فرد منحرف در کنار احمدی نژاد قرار گرفته ‌است که به واسطه بی‌بند‌و‌باری عقیدتی دچار انحراف شده‌ و هر چه سریع‌تر باید برکنار شود"، گفت "نباید به این فرد و چند نفر محدود که به خاطر پول و مطامع خودشان اعتقادات انحرافی این فرد را دنبال می‌کنند عنوان «جریان» اطلاق شود."


 این عضو مجلس خبرگان در گفت‌وگو با نشریه «نسیم» گفت: نباید به این فرد و چند نفر محدود که به‌خاطر پول و مطامع خودشان اعتقادات انحرافی این فرد را دنبال می‌کنند عنوان "جریان" اطلاق شود.


امام جمعه مشهد با اشاره به سخنان رهبری در دیدار اخیر کارگزاران نظام گفت: برخورد قبیله‌ای و توجیه‌گرایانه با فساد و خرابکاری‌های افرادی که در تبار سیاسی خودمان قرار دارند، باعث نهادینه شدن فساد و توسعه آن می‌شود.


علم‌الهدی همچنین گفت "تأکید رهبری به این نکته بود که اگر ما اشکالاتی در افراد وابسته به جریان و خط فکری خودمان مشاهده می‌کنیم نباید صرف‌‌نظر کنیم و از اشتباهاتی که متناسب با معیارهای انقلاب نیست، نباید به راحتی گذشت. پس ما نباید توجیه‌گر خرابکاری‌ها و اشتباهات افرادی که از تبار سیاسی خودمان هستند باشیم چراکه این خودبینی و خودخواهی است که به خاطر وابستگی به جریان خط فکری خودمان در برابر خرابکاری‌های آنان بی‌تفاوت باشیم. "


امام جمعه مشهد با ادعای اینکه "خوشبختانه در دولت و مجلس چنین افراد و برخوردهای قبیله‌ای وجود ندارد"، گفت: تنها یک فرد منحرف در کنار احمدی نژاد قرار گرفته‌است که این فرد به واسطه بی‌بند و باری عقیدتی دچار انحراف شده‌است البته هر چه سریع‌تر باید این فرد عزل و برکنار شود.


وی که پیش از این بارها از طیف دولتی ها با عنوان "جریان انحرافی" و "فتنه جدید" نام می برد، بعد از سخنان رهبری تغییر موضع داده و گفت "نباید به این فرد و چند نفر محدود که به خاطر پول و مطامع خودشان اعتقادات انحرافی این فرد را دنبال می‌کنند عنوان «جریان» اطلاق شود."

ارسال به :