شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ -
- 19 Oct 2019
18 صفر 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
حاج منصور: به خدا سوگند مشایی را بکشید، پولش را من خواهم داد

جـــرس: حاج منصور ارضی، فعال اصولگرا و از مداحان معروف حکومتی، طی سخنانی در شب نوزدهم ماه رمضان، ضمن حمله مجدد به اسفندیار رحیم مشایی در برابر هزاران نفر قسم جلاله یاد کرد که هر کس مشایی را بکشد پولش را می‌دهد و گفت" اخلاق مرا می دانید، فعلاً او را پنهان کرده اند، اگر بچه ها پیدایش کنند، او را خواهند کشت... فعلا این یهودی امت در هزاران حصار قرار گرفته... اما گفتم هر کس او را بکشد، پولش را من خواهم داد..."


رسانه های خبری نوشته اند "در شب معنویِ نوزدهم ماه رمضان (احیاء)، مردمی که برای تزکیه و اعتلای روحانی در مسجد ارک تهران حاضر بودند، به مدت ۳۰ دقیقه شنونده فحاشی‌های حاج منصور ارضی مداح معروف حاکمیت بودند.


به گزارش آفتاب، پیش از این منصور ارضی در شب‌های گذشته مطالب دیگری را بر زبان آورده بود، که توهین های زیادی را نیز متوجه مرحوم دکتر علی شریعتی نموده بود.


مداح حکومتی در سخنرانی شب نوزدهم ماه رمضان گفته است:


همان کاری که شاه انجام داد این‌ها هم می‌خواهند انجام دهند، پول جمع می‌کنند برای مقاصد خودشان؛ این‌ها دارند برای دوسال دیگر برای ریاست جمهوری کار می‌کنند، تا رای اراذل و اوباش را جمع کنند و این آرزو را به گور می‌برند.


ببنید چقدر پول خرج می‌کنند، خوف ندارند، ما به این آقا می‌گوییم با رئیسشان هم زیاد حرف زدیم، یعنی رئیس‌جمهور، می‌گوییم این همه عمران و آبادی به قول شما انجام شده، اما یک‌صدم این عمران و آبادی برای دین ما کار می‌کردی، نه دم از عدالت بزنی، عدالت در مال که نیست، یک صدم این کار را اگر برای دین مردم کار کرده بودی، حتی لایحه‌ها را نمایندگان مجلس ثبت کردند، تعدیل کردند به مقامات شورای نگهبان دادند همه چی آماده، نکردی! این انحراف است، صد در صد انحراف است، نتیجه‌اش چه می‌شود؟ این می‌شود که دشمنان در داخل به ریش حزب الله می‌خندند، درست‌‌ همان حرفی که وزیر ارشاد و دیگران انجام داد که باید وزارت ارشاد لازم نیست‌‌ همان وزارت فرهنگ زمان طاغوت باشد.


آقایان جوانها باید لیله‌القدرتان اینجوری باشد که دشمن خوارجی را بشناسی، این‌ها می‌گویند اگر عدالت از این مملکت برود نابود است، اما نه این حرفها نیست، ولایت هست، داریم که از اهل بیت دستور بگیرید، بقیه حالا رئیس‌جمهور است، رئیس مجلس است، اما کسی را بی‌ولایت قبول نمی‌کنیم...


مردم با گرانی ساختند باز هم می‌سازند، اما با بی‌دینی نمی‌سازند، امان از خشم مردم، یک دفعه می‌بینی از همه طرف می‌زنند خوب و بد رو می‌کشند.


اخلاق مرا می دانید، فعلاً او را پنهان کردند، اگر بچه ها پیدایش کنند، او را خواهند کشت... فعلا این یهودی امت در هزاران حصار قرار گرفته است... اما گفتم هر کس او را بکشد، پولش را من خواهم داد... چون اینها خطرناک هستند ...

برخی از صحبت‌های منصور ارضی در شبهای گذشته نیز به شرح زیر است:

- خدا این شریعتی ملعون را لعنت کند.


- سایر قوا مثل سپاه و بسیج باید باید کار کنند، این گشت ثارالله در دهه شصت خیلی چیز خوبی بود.


- ای خدا این یهودی صفت (مشایی) را لعنت کن.

ارسال به :