چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -
- 19 Feb 2020
23 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
عضو قرارگاه عمار: سخنان اخیر رهبری، اتمام حجت با دولت بود نه هشدار به آنها

جـــرس: یکی از مشاوران برکنار شدۀ محمود احمدی نژاد معتقد است سخنان رهبری در دیدار اخیر با دولتی ها، هشدار به دولت نبود بلکه اتمام حجت وی با آنها محسوب می‌شد.


به گزارش فارس، علی ثمری دبیر سابق هیئت عالی گزینش کل کشور و عضو قرارگاه راهبردی عمار، با اشاره به دیدار اخیر رهبری با هیات دولت و توصیه‌های وی به دولتی ها، اظهار داشت: برخی شعارها که از سوی برخی عناصر معلوم‌الحال در بدنه و حاشیه دولت مطرح شد و برخی نظریه‌پردازی آنها، به شکل بسیار عالمانه و مدبرانه مورد اشاره رهبری قرار گرفت. سخنان رهبری در آن دیدار هشدار به دولت نبود بلکه اتمام حجت وی با آنها محسوب می‌شد.


این فعال اصولگرا با بیان اینکه پرهیز از حاشیه‌سازی، حذف اظهارات غیرلازم و غیرضروری لازمه ادامه مسیر دولت است، گفت: دولتی که با شعار عدالت و خدمت‌گذاری روی کارآمد، نباید ذائقه مردم را تلخ کند.


عضو قرارگاه امنیتی- نظامی «عمار» افزود "در برخی شعارهای دولت، انحرافاتی ایجاد شده که راه جلوگیری از این انحرافات و بازگشت به مسیر صحیح از سوی رهبری مطرح شد از این‌رو با توجه بیشتر می‌توان مصادیق این شعارها را مدنظر قرار داد."


وی تاکید کرد "برخی از افراد و نزدیکان این دولت کارهایی کرده‌اند که هرگز با شعار عدالت محوری دولت سازگاری ندارد."


ثمری گفت "تاکید رهبری بر نام ایران بعد از عنوان اسلام، حاکی از اشتباه بودن پافشاری بر مکتب ایرانی است و تاکید وی بر روی ایران بعد از اسلام حاکی از این است که رویکرد به نوروز، مکتب ایرانی، آثار باقی مانده در تخت جمشید و پافشاری بیش از حد بر روی این موارد و حرکت در قالب‌های دیگر اشتباه بوده است."


وی افزود "یک جماعتی در حاشیه دولت درصدد حاشیه‌سازی و منحرف کردن اذهان از واقعیت‌ها و حقیقت‌هایی هستند که مردم را مستأصل کرده است. جریان انحرافی همچنان با کج‌سلیقگی، مرام‌ها و مسیرهایی را انتخاب می‌کند که با اهداف انقلاب همخوانی ندارد. اگر انتقادات صحیح نباشد دولت باید از عملکرد خود دفاع کند و اگر انتقادات وارد و درست است، دولت نباید چکشی برخورد کند؛ چرا که این امر شایسته دولت اسلامی نیست."


ارسال به :