سه‌شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
- 24 Apr 2018
08 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: رقابت بین اصولگرایان سمی مهلک است

 

جرس: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: «اگر اصولگرایان در انتخابات به جان هم بیفتند فرش قرمز در جلوی پای دوم خردادی‌ها پهن کرده‌اند و بارها اعلام کرده‌ایم که رقابت بین اصولگرایان سمی مهلک است.»

 

به گزارش خبرآنلاین، محمدنبی حبیبی  در دیدار با اعلایی استاندار ایلام اظهار داشت: موتلفه اسلامی خود را در مقابل مجموعه نظام مدیون و مسئول می‌داند و وارد جنجال‌های سیاسی نمی‌شویم اما در مورد مسائل مربوط به اصل نظام باید صاف و پوست کنده بود و در تصمیم‌گیری‌ها باید ثبات داشت.

 

وی در بخشی از سخنان خود بیان کرد: ما به دنبال محوریت جامعتین در وحدت اصولگرایان بوده‌ایم زیرا اصولگرایان با محوریت جامعتین بهتر دور هم جمع می‌شوند. ما محوریت جامعتین را منحصر به فرد می‌دانیم و سطحی بالاتر از محوریت جامعتین وجود ندارد. صادقانه به دنبال وحدت اصولگرایان هستیم.

 

در خبری دیگر؛ دبیرکل سابق جمعیت موتلفه اسلامی در اجلاس سراسری دبیران حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی برای ما یک زمینه و فرصت کم نظیر است، زیرا جامعتین در صحنه حضور دارد و با ساز و کاری که تاسیس کردند نوعی همگرایی صورت می‌گیرد که در گذشته سابقه نداشته است.

حبیب الله عسگراولادی تاکید کرد: حرکت اصولگرایان باید زیر نظر جامعتین و با ساز و کار 8+7 باشد و امیدواریم این ساز و کار با استفاده از مدل 6+ 5 که در انتخابات مجلس هشتم صورت پذیرفت به نتیجه خوبی برسد.

 

عسگراولادی با تاکید بر این‌که «وحدت اصولگرایان یک ضرورت است»، گفت: در سراسر کشور اصولگرایان باید با فهرست‌های واحد در انتخابات شرکت کنند و در این راه باید تمام سعی و تلاش خود را انجام داد. انتخابات مجلس باید جشن اسلامی - ملی باشد، رقابت انتخاباتی باید رقابت سالمی باشد، متاسفانه در برخی حوزه‌های انتخابیه در مجلس هشتم که اصولگرایان رای نیاوردند به دلیل تفرقه و تعدد نامزدها بود.

 

ارسال به :