دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ -
- 26 Aug 2019
23 ذو الحجة 1440 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
پیمان عارف در واکنش به سخنان احمدی نژاد: فقط می توانم بخندم

جرس: پیمان عارف، زندانی سیاسی و فعال سابق دانشجویی که دو روز پیش به اتهام توهین به احمدی نژاد  ۷۴ ضربه شلاق را تحمل کرد، در واکنش به سخنان امروز رییس قوه مجریه جمهوری اسلامی گفت:  فقط می توانم بخندم.

 

 

مركز ارتباطات، اطلاعات و تبليغات رياست جمهوري امروز سه شنبه با صدور اطلاعيه‌اي "جوسازي‌هاي برخي رسانه‌هاي ضد انقلاب و معاند نظام در خصوص شلاق زدن يك جوان به جرم توهين به رييس‌جمهوري" را "كذب محض و مغرضانه" توصیف کرد.


در این اطلاعیه تصریح شده است كه "از سوي رييس‌جمهور و مجموعه دولت هيچ‌گونه شكايتي در اين خصوص انجام نشده است."


اين اطلاعيه مي افزايد: "ضمن اينكه رييس جمهور طي سال‌هاي گذشته به‌طور مكرر صراحتاً تاكيد كرده كه با برخوردهاي قهرآميز مشابه مورد مذكور به شدت مخالف بوده و اين شيوه را نامناسب مي‌دانند."


به گزارش ایرنا، احمدي‌نژاد امروز (سه‌شنبه) در همايش فرمانداران سراسر كشور نيز "موضوع شلاق زدن به يك جوان بخاطر توهين به رييس‌جمهور" را مورد اشاره قرار داده و تصريح كرد: «وقتي دانه‌درشت‌ها آزادانه به دولت توهين مي‌كنند، راضي نيستم يك جوان به خاطر توهين به من شلاق بخورد.»
 

گفتنی است پیمان عارف، دانشجوی ستاره دار و فعال سیاسی تازه از زندان آزاد شده، در واکنش به سخنان امورز احمدی نژاد، به "کلمه" گفته است: «من فقط می توانم بخندم. حرفی در این زمینه نمی زنم تا مطلبی که مشغول نوشتن آن هستم منتشر شود.»
 

ارسال به :