پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ -
- 14 Nov 2019
15 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
رهبر جمهوری اسلامی: چنانچه امروز امتحانی پیش بیاید نشانه‌های توانمندی ما از هم اکنون واضح است

جـــرس: رهبر جمهوری اسلامی و فرمانده کل قوا، در دیدار با گروهی از پرسنل ارتش گفت: "انقلاب اسلامی عزت را به ایران هدیه کرد و همه باید قدر این عزت را بدانند."


به گزارش سایت اطلاع رسانی دفتر رهبری، آقای خامنه ای روز دوشنبه در دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش گفت: "انقلاب اسلامی به ملت و مسئولان کشور عزت داد و ایران به برکت همین عزت نفس یک تنه در مقابل اراده بزرگترین مستکبران و استعمارگران ایستاده و اراده آنان را درهم شکسته است. "


فرمانده کل قوای جمهوری اسلامی در این دیدار که در سالروز هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، انجام شد، تأمین امنیت در آبهای جنوب کشور را حائز اهمیت دانست و افزود: چنانچه امروز عرصه و امتحانی مانند ۷ آذر، پیش بیاید عملکرد نیروی دریایی بسیار شیرین‌تر و با شکوه خواهد بود که نشانه‌های این توانمندی هم اکنوان واضح و روشن است.


آقای خامنه‌ای از سابقه استعمارگران خصوصاً انگلیس در تحقیر ملت‌ها، از بین بردن سابقه تمدنی و مواریث گذشته، القاء ناتوانی ملی و تسلط بر منابع و منافع آنان خبر داد و گفت: "در دوران حکومت قاجار و به‌ویژه پهلوی مقامات کشور در مقابل خواست سلطه‌گران ذلیل بودند و اگر ملتی در مقابل دشمن احساس ضعف کند کاری از پیش نمی‌برد اما انقلاب اسلامی عزت را به ایران هدیه کرد و همه باید قدر این عزت را بدانند. "


رهبر جمهوری اسلامی در این دیدار دو توصیه مهم هم به نیروی دریایی ارتش و سپاه داشت: "۱- در انجام مأموریت‌ها، جدیت و اهتمام مضاعف داشته باشید ۲- ساخت درونی خود را از لحاظ افزایش مهارت‌های گوناگون، توانایی علمی، عزم و اراده جدی و تدین مستحکم کنید. "ارسال به :