دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ -
- 06 Apr 2020
12 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
وکیل مشایی: اظهارات داوود احمدی نژاد کذب محض است

جـــرس: در ادامه واکنش ها به اظهارات و انتقادات داوود احمدی نژاد (برادر رئیس دولت)، نسبت به طیف نزدیکان محمود احمدی نژاد، وکیل اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دفتر محمود احمدی نژاد، با انتشار متنی، درباره سوابق و دیدگاه‌های موکلش، برادر رئیس دولت را مورد حمله قرار داد.


به گزارش فارس، سیدعلی‌اصغر حسینی، در این متن با اشاره به سخنان داود احمدی‌نژاد که در تاریخ ۱۹ آذر ماه جاری منتشر شده، اظهارات برادر محمود احمدی‌نژاد و بازرس ویژه اسبق وی مصداق بارز “افترا و نشر اکاذیب” ذکر شده است.


وکیل مشایی اعلام کرد: اظهارات داود احمدی‌نژاد علیه موکل اینجانب، من جمله “برخورداری از سابقه نفاق و اباحی گری و لیبرال بودن، عضویت در انجمن حجتیه، تعظیم در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی، عدم اعتقاد و التزام به ولایت فقیه، ادعای ارتباط با امام زمان و …، اکاذیب و اباطیلی ساخته و پرداخته ذهن وی و همفکران اوست.


حسینی افزود: این اظهارات مصداق بارز عناوین مجرمانه افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی موضوع مواد ۶۹۷ و ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی محسوب می‌شود و مسلما در اسرع وقت نسبت به طرح شکایت کیفری علیه ایشان اقدام خواهد شد.


روزنامه ایران، ارگان رسمی دولت نیز، روز گذشته اظهارات داوود احمدی نژاد را "اظهاراتی ضد و نقیض" و یادآورندۀ داستان "هابیل و قابل" ذکر کرد.


داوود احمدی‌نژاد، برادر رئیس دولت و رئیس دفتر بازرسی سابق محمود احمدی نژاد که از منتقدان امروز دولت به شمار می‌رود، طی چند ماه اخیر و در پی چالش میان حامیان رهبری با طیف دولتی ها، به جرگۀ مخالفین برادر خود پیوسته و اطرافیان و مشاورین و باند وی را، "جریان انحرافی"، "خطرناک" و "التقاطی" ذکر کرده بود.

ارسال به :