سه‌شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ -
- 21 Jan 2020
24 جمادى الأولى 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
محمد موسوی خویینی ها: ما را راه نمی‌دهند تا در انتخابات شرکت کنیم

جرس: محمد موسوی خویینی ها با بیان این مطلب که لیدر جریان اصلاحات نیست، گفت: منتظر فرش قرمز برای ورود به انتخابات نیستیم. منتظر هستیم که به ما اجازه دهند.

به گزارش فارس، سیدمحمد موسوی‌‌خوئینی‌ها عضو برجسته و دبیرکل مجمع روحانیون ‌در حاشیه ختم هاشمیان در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال فارس در‌خصوص حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده اظهار داشت: ما را راه نمی‌دهند تا در انتخابات شرکت کنیم.

وی در پاسخ به ‌سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا اگر راهتان بدهند، شرکت می‌کنید یا خیر، گفت: وقتی راه نمی‌دهند، چگونه شرکت کنیم.

این عضو برجسته مجمع روحانیون ‌در پاسخ به این سؤال که آیا اصلاح‌طلبان به‌طور کل قصد حضور در انتخابات را دارند یا خیر، اظهار داشت: نمی‌دانم؛ وقتی که نمی‌گذارند، چگونه شرکت کنیم.

موسوی‌خوئینی‌ها در پاسخ به این مطلب ‌که قصد نداشتن برای شرکت در انتخابات با اجازه ندادن‌ فرق می‌کند، گفت: وقتی شما را دعوت نمی‌کنند، نمی‌شود به جایی بروید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما منتظر فرش قرمز هستید، گفت: نه؛ منتظر هستیم که به ما اجازه دهند.

موسوی‌خوئینی‌ها در پاسخ به این سؤال فارس که آیا شما لیدر جریان اصلاحات هستید، گفت: نه؛ لیدر نیستم.

 

موسوی لاری:  باید فضای مناسبی برای حضور گروه های سیاسی در انتخابات آینده فراهم شود

 

از سوی دیگر،یک عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون تصریح کرد: موضوع تحریم از سوی اصلاح طلبان مطرح نشده است، البته باید فضای مناسبی برای حضور گروه ها در انتخابات آینده فراهم شود.


به گزارش مهر، عبدالواحد موسوی لاری عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز عصر امروز در حاشیه مراسم ختم امام جامعه رفسنجان، درباره حضور اصلاح طلبان در انتخابات مجلس نهم گفت: بنده سخنگوی این جریان نیستم که درباره حضور یا عدم حضور آنها اعلام موضع کنم اما معتقدم باید فضای مناسبی برای حضور گروه های سیاسی در انتخابات آینده فراهم شود.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا اصلاح طلبان می خواهند انتخابات آینده را تحریم کنند یا نه افزود: فعلا چنین موضوعی از سوی اصلاح طلبان مطرح نشده است و بعید می دانم کسی بخواهد انتخابات آینده را تحریم کند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه درباره اینکه آیا در انتخابات مجلس نهم نامزد خواهید شد یا نه، تصریح کرد: بنا ندارم نامزد انتخابات مجلس شوم.
 


  

 

ارسال به :