شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ -
- 18 Jan 2020
21 جمادى الأولى 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
گلایه رهبری از عدم ثبت نام منتقدان و قضیه ۶۰ درصد کرسی های مجلس

جـــرس: در مهمترین خبر انتخاباتی به گزارش منابع خبری جرس از تهران اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار آذر ماه خود با رهبری به وی می‌گوید: "وضعیت کشور بحرانی است، اوضاع خارجی خوب نیست، شما بیایید و قدم پیش بگذارید و اوضاع را سامان بدهید. راه حل هم برگزاری یک انتخابات آزاد با حضور نیروهای منتقد است."


آقای خامنه ای به هاشمی پاسخ می دهد: "من مشکلی ندارم . حتی اگر شصت درصد کرسی های مجلس را هم منتقدان ببرند من باز مشکلی ندارم." هاشمی می‌گوید:"باید هم چنین باشد. بیایید همین مطلب را اعلام کنید تا همگان نظر رهبری را بدانند." آقای خامنه ای مخالفت می‌کند: "صلاح نیست." هاشمی می گوید: "بسیار خوب! اجازه دهید من از طرف شما بگویم." آقای خامنه ای باز هم مخالفت می کند و به هاشمی می گوید: "خودم به موقع خواهم گفت." و یک ماه می گذرد و چنین اتفاقی نمی افتد.


منابع خبری جرس می افزایند در دیدار اخیر هاشمی رفسنجانی با رهبری در دی ماه که پس از پایان مهلت ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس انجام شد، آقای خامنه ای با حسرت رو به هاشمی کرده می گوید: "من که به شما گفتم حتی اگر شصت در صد کرسی های مجلس هم به دست منتقدان بیفتد، من مشکلی ندارم ، پس چرا این‌ها نیامدند؟!"
 

ارسال به :