سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ -
- 31 Mar 2020
06 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
احمدی نژاد: بعنوان مطلع می گویم هیچ مشکلی در اقتصاد کشور وجود ندارد و از ثبات برخورداريم

جـــرس: در حالیکه وضعیت اقتصادی کشور روزهای بحرانی و حادّی را طی می کند و کارشناسان و نمایندگان مجلس نیز، نسبت به تداوم آن هشدار داده اند، محمود احمدی نژاد مدعی شد "به عنوان مطلع می گويم هيچ مشکلی در اقتصاد کشور وجود ندارد و ما از ثبات اقتصادی برخورداريم."


به گزارش ایرنا، رئیس دولت طی سخنانی در مجتمع مس سرچشمه کرمان، اتحاديه اروپا را به دليل اعمال تحريم های جديد عليه ايران به شدت مورد حمله قرار داد و با بیان اینکه "آنها به دروغ می گويند هدف تحريم ها ملت ايران نيست. بايد از آنها سوال کرد پس هدف چه کسی است؟"، گفت: "تحريم کنندگان ايران دشمن ملت ایران هستند."


وی خطاب به غربی ها پیرامون تحریم ها و مسئله اتمی هشدار داد و گفت: "به شما نصيحت می کنم که به مسير درست بازگرديد؛ بهانه می آوريد که ايران از مذاکرات طفره می رود در حالی که خود شما در آستانه مذاکرات قطعنامه صادر می کنيد و به دنبال بهانه هستيد تا مذاکرات را برهم بزنيد."


احمدی نژاد جمهوری اسلامی را نظامی توصيف کرد که "منطق و حرف برای گفتن دارد" و "از مذاکرات خودداری نمی کند بلکه کسانی که زورگو و سلطه جو هستند بهانه می آورند."


محمود احمدی نژاد هرگونه مشکل در اقتصاد کشور را رد کرد و بدون توجه به وضعیت بحرانی قیمت ها در ارزاق عمومی، حامل های انرژی، خدمات عمومی، و ارز و طلا؛ ادعا کرد: "به عنوان مطلع می گويم هيچ مشکلی در اقتصاد کشور وجود ندارد و ما از ثبات اقتصادی برخورداريم. البته دشمنان فشار می آورند ولی بايد بگويم که ملت آماده است."


حمایت از اسد
احمدی نژاد با بیان اینكه می خواهند عده ای را به دست عده ای دیگر از بین ببرند گفت: آن بیچاره ها نیز خود نمی دانند كه چه می كنند زیرا تا وقتی كه سوریه وجود دارد، برخی پیش آمریكا و اروپا عزیز هستند و اگر سوریه نباشد، آنها به اندازه یك دستمال برای آمریكا و اروپا ارزش ندارند.


وی خطاب به این عده گفت: شما فكر می كنید اگر سوریه نباشد برای نفتتان شما را نگه می دارند؟ بدانید كه نوكر دیگری را پیدا می كنند تا نفت آن ها را تامین كند.


احمدی نژاد اظهار داشت: این عده كه هیچ انتخاباتی ندیده اند، دور هم جمع می شوند و به ملت دیگری می گویند كه این كار را بكن یا آن كار را؛ نمی دانند كه خودشان نسخه خود را می پیچیند.


احمدی نژاد در ادامه سخنان خود خطاب به دولت آمریكا گفت: به كجا می روید؟ دچار هیجان شده اید. فریاد می زنید، توهین می كنید و تهمت می زنید. به همه شما نصیحت می كنم كه این راه هم بن بست است و هم سقوط.
احمدی نژاد گفت: فرض كنیم كه توانستید كه یك ضربه به سوریه بزنید آیا می توانید با این كارها اسرائیل را نجات دهید؟

 


ارسال به :