سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ -
- 18 Jun 2019
14 شوال 1440 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
تسلیت احمد منتظری به عبدالله نوری

جرس: حجةالاسلام والمسلمین احمد منتظری در پیام تسلیتی خطاب به حجةالاسلام والمسلمین عبدالله نوری به مناسبت درگذشت پدرش اظهار داشت:" آن عزیز راحل از امتحاناتی سخت سربلند بیرون آمد. خوشا به حال آنانی که چنین پر افتخار و سعادتمندند."

به گزارش تارنمای دفتر آیت الله منتظری متن این پیام بشرح زیر است:

 

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

برادر بزرگوار جناب حجةالاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ عبدالله نوری دامت افاضاته

پس از سلام و تحیّت؛ اطلاع یافتم که مرحوم مغفور آقای حاج محمّدعلی نوری والد ارجمند جنابعالی دعوت حقّ را لبیک گفت و به دیدار معبود شتافت.

او در جوار رحمت الهی آرام گرفت، ولی شما و دیگر بستگان و دوستان را عزادار نمود.

او مقام صابران را با پایداری های خود کسب نمود و اجر بی حساب پروردگار در انتظار اوست. " إِنَّمَا يُوَفَّى الصَّابِرُونَ أَجْرَهُمْ بِغَيْرِ حِسَابٍ ".

در غم شهادت فرزندش شهید مهدی نوری، در غم رحلت فرزند خدومش مرحوم دکتر علیرضا نوری، در غم از دست دادن همسر و یار مهربانش و بیش از همه در غم هجران جنابعالی در دورانی که به جرم دینداری و استقلال فکری و پافشاری بر اصلاحات محاکمه و زندانی شدید، آن عزیز راحل از امتحاناتی سخت سربلند بیرون آمد. خوشا به حال آنانی که چنین پر افتخار و سعادتمندند.

اینجانب فقدان آن مرحوم مغفور را به جنابعالی و دیگر بستگان، مخصوصا ً جناب حجةالاسلام آقای حاج سیّد علی میر موسوی و جناب حجةالاسلام آقای حاج شیخ عباس فهمیده و همۀ دوستان و علاقه مندان ایشان، تسلیت عرض می کنم و سلامتی و توفیق شما را در راه خدمت به اسلام و مسلمین از خداوند منّان خواهانم.

والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاته.

بیت آیت الله العظمی منتظری

احمد منتظری


30/11/1390

ارسال به :