چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
- 25 Apr 2018
08 شعبان 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
خبرگزاری فارس؛ گاو نه من شیرده
با این خبر نادرست تنها دروغ نگفته اند، بلکه هر چه درباره فقدان پایگاه اجتماعی خاتمی و اصلاح طلبان رشته اند، پنبه کرده اند.


خبرگزاری فارس نزدیکترین خبرگزاری به آقای خامنه ای و سپاه است.


در شرایط فعلی که سپاه نفوذ فوق العاده ای در تمام ارکان قدرت دارد، خبرگزاری فارس،نیز به منابع خبری فروانی دسترسی دارد و همین سبب شده است تا این خبرگزاری نه چندان رسمی از جایگاه خبری نسبتا بالایی برخوردار شود؛ جایگاهی که به نظر نمی رسد در خور آن باشد.


در باب نمونه، خبرگزاری فارس خبری را از حضور خاتمی در انتخابات 12 اسفند منتشر کرده است ،اما عکس منتشره ( مربوط به حضور خاتمی در مراسم ترحیم داماد خانواده ) در کنار این خبر بلافاصله گواهی می دهد که خبر نادرست است. قدر مسلم خاتمی تا زمان انتشار این خبردر فارس در انتخابات شرکت نکرده است وگرنه با «امکانات بی نظیری» که این خبرگزاری وابسته به سپاه دارد، عکس امروز او را می گذاشتند.


اما سیاستگذاران و خبرنگاران و روزنامه نگاران فارس، به ظاهر می خواهند با این کار عوام الناس را بفریبند که خاتمی در انتخابات شرکت کرده است و اصلاح طلبان همچنین.


گویا نمی دانند با این کار مهر تائیدی بر محبوبیت روز افزون خاتمی زده اند. نمی دانند با این خبر نادرست تنها دروغ نگفته اند، بلکه هر چه درباره فقدان پایگاه اجتماعی خاتمی و اصلاح طلبان رشته اند، پنبه کرده اند.


کسی نیست به آنها بگوید سران فتنه که در میان مردم پایگاهی ندارند، شما را چه نیاز به آنها. و یا کسی بپرسد: مادامی که مقام عظمای ولایتتان در انتخابات شرکت کرده است و شما مردم را جملگی تابع و مطیع فرمان او می دانید چه نیاز به این سیاه بازی ها دارید. مگر اینکه آنها نیز بپذیرند این خاتمی است که می تواند مردم را به پای صندوق های رای  بیاورد.


راستی خبرگزاری فارس و سایت های مشابه، مصداق گاو نه من شیرده نیستند ؟ خبرگزاری فارس بهانه است، مدیریت کشور و سیاست های حاکم را دریابید .
نظرات وارده دریادداشت ها لزوما دیدگاه جرس نیست.

ارسال به :


نظرات
ارسال نظر
مشخصات فردی من را به خاطر داشته باش

*نظرات حاوی کلمات و عبارات رکیک و غیر اخلاقی و همچنین توهین و افترا منتشر نخواهد شد .
**از نوشتن نظر خود به صورت فینگلیش خودداری نمایید.
***از اینجا فینگلیش را به فارسی تبدیل کنید.