پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ -
- 14 Nov 2019
16 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
دیدار احمد منتظری با خانواده جمعی از زندانیان سیاسی
 روز گذشته آقای احمد منتظری در منزل آقایان زید‌آبادی،سعید مدنی وعلیرضا رجایی  حضور یافت و با خانواده این زندانیان سیاسی اظهار همدردی کرد و اظهار  امیدواری نمود که هرچه زودتر ایشان و دیگر زندانیان سیاسی به آغوش  خانواده‌های خود بازگردند.


جرس: احمد منتظری با خانواده جمعی از زندانیان سیاسی دیدار کرد.

به گزارش جرس، روز گذشته آقای احمد منتظری فرزند آیت‌الله العظمی منتظری به اتفاق خانواده خود در منزل آقایان زید‌آبادی،سعید مدنی وعلیرضا رجایی حضور یافت و با خانواده این زندانیان سیاسی اظهار همدردی کرد و اظهار امیدواری نمود که هرچه زودتر ایشان و دیگر زندانیان سیاسی به آغوش خانواده‌های خود بازگردند.


همچنین ایشان اظهار امیدواری کرد که ان شاءالله هر چه زودتر نظام جمهوری اسلامی راه و روش خود را اصلاح کند و زندانیان سیاسی را آزاد نماید؛ چون طبق قانون اساسی جرم سیاسی معنی ندارد و فعالان سیاسی هرچه انجام داده‌اند در جهت اصلاح نظام بوده و باید تقدیر می‌شدند نه اینکه تنبیه شوند.


ایشان تاکید کردند که شما خانواده‌ها، خداوند کریم را شاکر باشید که همسرانتان از پاکترین افراد جامعه هستند و به دلیل انجام وظیفه ملّی و شرعی و انسانی زندانی شده‌اند در حالی‌که می‌توانستند ساکت باشند و راحت زندگی کنند.
 

ارسال به :