جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ -
- 23 Aug 2019
21 ذو الحجة 1440 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
مقام رهبری:  تصمیمات من حاصل «تهجدهای شبانه» است

 

جرس- به گزارش منابع خبری جرس از تهران شیخ محمدجواد حجتی کرمانی اخیرا موفق به ملاقات با مقام رهبری آقای سید علی خامنه ای شده است. آقای حجتی کرمانی سوابق دیرین مودت با مقام رهبری دارد و به مدت شش سال یعنی از ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۸ مشاور فرهنگی آقای خامنه ای در زمان ریاست جمهوری ایشان بوده است. مواضع صریح و متفاوت حجتی کرمانی در مجلس خبرگان رهبری از یک سو و ستون کوتاه و گویای وی در روزنامه اطلاعات از سوی دیگر و از همه مهمتر نامه های انتقادی وی به شیخ محمد تقی مصباح یزدی از اسناد دوران جمهوری اسلامی است.

آقای حجتی کرمانی در این دیداربا زبانی صریح از وضعیت اداره کشور و روش برخورد با مخالفین و منتقدین و سیاستهای کلان نظام در داخل و خارج بشدت انتقاد می کند. وقتی انتقادات مفصل آقای حجتی کرمانی تمام می شود، آقای خامنه ای به وی می گوید: «آقای حجتی، اولا حرفها و تصمیمات من در اداره کشور حاصل مشورت با رجال مملکتی و حوزه وسیعی از مشاوران است. ثانیا دعا می کنم که خدا مرا هدایت کند و از خطا مصون بدارد. این تصمیمات حاصل تهجدهای شبانه است.»

آقای حجتی که عنایت خاصی به مقام رهبری دارد، این سخن آقای خامنه ای را تلقی به قبول کرده در برخی محافل نقل کرده و نتیجه گرفته است ایشان به علت تهجد و تهذیب نفس به چنین مقام محمودی رسیده است.  ویرایش دوم خبر 

ارسال به :