سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ -
- 19 Nov 2019
21 ربيع الأول 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
مشاور مرتضوی رسانه ها را تهدید به شکایت کرد

جـــرس: در پی تداوم انتقادات به انتصاب سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران به ریاست سازمان تامین اجتماعی، مشاور مرتضوی رسانه ها را تهدید به شکایت کرد.


به گزارش ایلنا، در حالی كه مشاور سعید مرتضوی عامل جنایت کهریزک رسانه ها را تهدید به شکایت کرد دو تن از مقامات كارگری كه خبرگزاری دولت، اخبار حمایت آنان از انتصاب مرتضوی را منتشر كرده است، در تماس با ایلنا حمایت خود را تكذیب كرده‌اند.


در پی اعتراض جامعه كارگری از حمایت دبیر كل كانون عالی شوراهای اسلامی كار كشور از انتصاب قاضی مرتضوی در راس سازمان تامین اجتماعی، ناصر برهانی در تماسی با خبرنگار ایلنا ضمن تكذیب خبر خبرگزاری رسمی مبنی بر حمایت او از این انتصاب خواستار پایان دادن به بلاتکلیفی در سازمان تامین اجتماعی توسط هیات امنای تامین اجتماعی شد.


همچنین در پی انتشار خبری از سوی خبرگزاری دولت مبنی بر حمایت دهقان‌كیا، عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار تهران از انتصاب مرتضوی در راس سازمان تامین اجتماعی، علی دهقان کیا در تماسی با خبرنگار ایلنا ضمن تكذیب خبر خبرگزاری رسمی گفت: به عنوان عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار تهران اظهار نظری در خصوص اشخاص منتصب در راس مدیریت سازمان تامین اجتماعی نکرده‌ام و معتقدم که هیات امنا و در راس همه وزیر کار ورفاه اجتماعی باید با انتخاب سریع تر مدیر عامل به بلاتکلیفی در این سازمان پایان دهد.


مشاور قاضی مرتضوی در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام كرد: شایعه پراکنی برخی رسانه‌ها علیه انتصاب مرتضوی پیگیری قضایی می‌شود.


به گزارش ایلنا علی اکبر حیدری فرد، مشاور رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز كه با خبرگزاری دولت گفتگو می‌كرد اظهار داشت: تخریب مرتضوی در جریان انتصاب وی به سمت ریاست سازمان تامین اجتماعی، امتداد موضعگیریهای مغرضانه علیه انتصابات رییس دولت است.


حیدری فرد مدعی شد: تاکنون مرتضوی به رغم تمام هجمه‌های فاقد اخلاق حرفه‌ای و رسانه‌ای واکنشی نشان نداده و همچون همیشه متانت پیشه کرده‌اند اما نمی‌توان از خطای نابخشودنی برخی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها که بدون رعایت اخلاق رسانه‌ای و برخلاف مصالح نظام مرتکب جرم شده‌اند، عبور کرد.ارسال به :