شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ -
- 18 Jan 2020
21 جمادى الأولى 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
عابدزاده ممنوع‌الخروج و به ۵۴ ضربه شلاق محکوم شد
 جـــرس: احمد عابدزاده به خاطر مصاحبه علیه پزشک جراح خود، ممنوع الخروج و به ۵۴ ضربه شلاق شد.

به گزارش خبرآنلاین ؛ دروازه بان سرشناس سالهای دور تیم ملی به دلیل مصاحبه ای که سه سال قبل علیه پزشک جراحش انجام داده بود ممنوع الخروج شد.


عابدزاده که روز اول سال نو می خواست به آمریکا برود در فرودگاه فهمید ممنوع الخروج است و پاسپورتش ضبط شد. او بعد  از پیگیری ماجرا ، متوجه شد که به دلیل شکایت دکتر مددی ، پزشک جراحش که اولین بار زانوی مصدوم او را جراحی کرده بود به صورت غیابی به ۵۴ ضربه شلاق متهم شده است.


وی روز شنبه (۵ فروردین) درگفت‌وگو با مهر گفت: "روز اول فروردین قصد سفر به آمریکا و دیدن پسرم پس از یکسال را داشتم که در فرودگاه متوجه شدم ممنوع‌الخروج هستم و وقتی پیگیری کردم فهمیدم به تحمل ۵۴ ضربه شلاق نیز محکوم شده‌ام."


وی با بیان اینکه در همان روز گذرنامه‌اش را گرفتند در مورد دلیل این اتفاق گفت، پس از مصدومیت در سال ۷۲ در دیدار تیم ملی ایران برابر چین تایپه توسط دکتر مددی جراحی شد. او می‌گوید، بارها برای مداوا به آلمان رفته و پزشکان آلمانی تأیید کرده‌اند که بر اثر بدی جراحی، پای او کوتاه و بلند شده است.


دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود، به خاطر مصاحبه‌ای که با یکی از روزنامه‌های کشور انجام داده دکتر مددی از وی شکایت کرده که به صدور این حکم انجامیده است. وی افزود، به دلیل اینکه ظاهرا "احضاریه سه بار به آدرس دیگری رفته" خود از صدور این حکم خبر نداشته است.


عابدزاده که از تأثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی در راه صعود به جام جهانی ۱۹۹۸ بود ضمن انتقاد شدید از این حکم اعلام کرد، موضوع را پیگیری خواهد کرد.


ارسال به :