چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ -
- 21 Feb 2018
05 جمادى الثانية 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
نیروی انتظامی عروس عضو مجلس خبرگان رهبری را در فرودگاه برهنه کرد

جـــرس: مهدی خزعلی اعلام کرد زنی که چندی پیش توسط پلیس زن فرودگاه امام خمینی تهران برهنه شده عروس یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری بوده است.


به گزارش ندای سبز آزادی، خزعلی در سایت شخصی خود با اشاره به ماجرای برهنه شدن زنی در فرودگاه توسط نیروی انتظامی برای تفتیش بدنی نوشته است: "حضرت آیت الله، حافظ قرآن و نهج البلاغه، عضو خبرگان رهبری، این زن، عروس شما است، دختر حجة الاسلام و المسلمینی که سوابق بلند بالای اجرایی در کشور دارد، نوه آیت اللهی که در بیت امام بود و اینک در بیت رهبری مشغول به کار است. گریه او را از این حادثه شنیدید و گذشتید، اما می دانید چه کسانی ممکن است همه روزه مورد این تعرض و اسائه ادب و هتک حرمت واقع شوند؟ آیا آنها صدایشان به کسی می رسد؟"


وی در بخش دیگری از مطلب خود خطاب به مراجع تقلید خاطرنشان کرده است:اگر صدای مراجع در نیاید، بخدا قسم روزی را می بینم که دختران و عروسان مراجع تقلید را در این کشور برهنه کنند و آن روز دیگر نباید فریاد زنند.


چندی پیش سایت بازتاب خبر داده بود که در اقدامی بی سابقه، پلیس زن فرودگاه امام خمینی، یکی از زنان چادری را برای بازرسی در فرودگاه امام خمینی به صورت لخت مادرزاد درآورد.
 

ارسال به :