چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ -
- 11 Dec 2019
13 ربيع الثاني 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
راهیافته گرمسار: وزارت کشور در عزل و نصب‌ها تحت تاثیر جریان انحرافی است

جرس: نماینده گرمسار گفت: وزارت کشور در عزل و نصب‌ها تحت تاثیر جریان انحرافی عمل می‌کند و کارآمدی و منفعت نظام را مدنظر قرار نمی‌دهد.


به گزارش فارس، غلامرضا کاتب نماینده گرمسار در مورد تذکر کتبی خود به وزیر کشور مبنی بر برکناری مدیران کارآمد و لایق زیر مجموعه کشور، اظهار داشت: وزارت کشور در عزل و نصب‌ها تحت تاثیر جریان انحرافی عمل می‌کند و کارآمدی و منفعت نظام را مدنظر قرار نمی‌دهند.

وی افزود: در شهر تازه تاسیس آرادان یک ماه قبل از انتخابات فرمانداری را بدون رعایت قوانین و مقررات منصوب کردند که حتی وی رابطه استخدامی نداشته است و دیوان محاسبات کشور نیز 4 بار مکاتبه کرده که ایشان از نظر قانونی نمی‌تواند مسئولیت داشته باشد.

کاتب با بیان اینکه مردم از این وضعیت ناراحت هستند،‌گفت که این فرماندار نمی‌تواند اسناد رسمی را امضا کند و کل مشکلات مردم و اعتبار شهرستان باقی مانده و این فرماندار با یک حکم انشائی با حمایت تشکیلات تهران مشغول به کار شده است.

نماینده مردم گرمسار اضافه کرد: در جلسه‌ای که با استاندار سمنان داشتم وی چندین بار گفت که ما در معرفی این شخص نقشی نداشتیم و خود تهران در منصوب کردن آن ایفای نقش کرده است.

وی همچنین در پایان به تخلفات فرماندار آرادان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره و اظهار کرد: این فرماندار بیشترین تخلف را در کارنامه خود دارد و یک روز قبل از رای گیری افراد ناظر بر سر صندوق‌های رای را به جهت همسو کردن با خود عوض کرده است.
 

ارسال به :