دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ -
- 16 Dec 2019
17 ربيع الثاني 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
حسین انتظامی:توقیف روزنامه اعتماد ملی نادرست بود

شبکه جنبش راه سبز(جرس): حسین انتظامی نماینده مدیران مسئول مطبوعات در هیات نظارت بر مطبوعات، توقیف روزنامه اعتماد ملی را اقدامی نادرست توصیف کرد و گفت در شرایط حاضر که برای آرام کردن فضای سیاسی کشور نیاز به آرامش و خویشتنداری داریم چنین برخوردهایی درست نیست.

مدیر مسئول روزنامه خبر گفت « کشور در این روزها  نیازمند اعتمادسازی است که به تبع آن همدلی و انسجام ملی پدید آید که خود در تقویت امنیت ملی موثر است و لذا در جه مدارا باید نسبت به وضع طبیعی بیشتر باشد.»

انتظامی تاکید کرد که حتی اگر برخی نشریات اشتباهاتی مرتکب شده باشند و حتی اگر آن اشتباهات غیر قابل توجیه باشد می‌توان با روش های همدلانه‌تری رفتار کرد نه با توقیف یک نشریه.

نماینده مدیران مسئول مطبوعات در هیات نظارت بر مطبوعات در مورد ادامه فعالیت روزنامه اعتماد ملی ابراز امیدواری کرد و به سایت رسمی انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران گفت با شناختی که از مشی حجت الاسلام صادق لاریجانی رئیس جدید قوه قضائیه دارد،  امیدوار است که ادامه کار روزنامه اعتماد ملی میسر شود.

روزنامه اعتمادملی همزمان با آغاز به کار ریاست جدید قوه قضائیه و تاکید وی در مراسم معارفه  اش مبنی بر ضرورت آرام کردن جامعه و پرهیز از دشمن تراشی، سوی دادستانی تهران توقیف شد.


ارسال به :