شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ -
- 21 Sep 2019
21 محرم 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
نماینده ارومیه : همه مسببین فوت ستار بهشتی باید در محکمه حضور پیدا کنند

جرس: پس از برکناری رییس پلیس فتا، نادر قاضی پور گفت: مسئولان مقصر، حال چه تقصیر داشته باشند و چه مرتکب قصور شده باشند باید پاسخگوی باشند.

نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس نهم در گفتگو با ایلنا در رابطه با برکناری رییس پلیس فتا تهران اظهار داشت: موضوع فوت ستار بهشتی در کمیسیون امنیت در حال بررسی است و این بررسی پایان نیافته است.

وی افزود: مجلس با حساسیت پیگیر موضوع است و برکناری یکی از مسببین توسط فرمانده ناجا اقدام مثبتی است و قطعا قضات عادل و دادستانی پیگیر مسئله خواهند شد.

وی تاکید کرد: همه مسببین باید در محکمه حضور پیدا کنند و قوه قضاییه نیز عدالت را در ارتباط با این پرونده اجرا خواهد کرد و مسئولین مقصر حال چه تقصیر داشته باشند و چه مرتکب قصور شده باشند باید پاسخگوی محکمه باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا روز گذشته با دستور سردار احمدی مقدم، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ برکنار شد.

در جریان رسیدگی مراجع قانونی به پرونده مرحوم ستار بهشتی، به دستور سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده ناجا، سعید شکریان رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به علت قصور و ضعف در نظارت کافی بر عملکرد پرسنل تحت امر و روند رسیدگی پرونده متوفی، از سمت خود برکنار شد.

پبش از این سردار احمدی مقدم در جمع خبرنگاران از قصور پلیس فتای تهران بزرگ خبرداده و گفته بود: پلیس فتای تهران باید پاسخگوی موضوع درگذشت ستار بهشتی باشد.  

ارسال به :