سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ -
- 20 Feb 2018
04 جمادى الثانية 1439 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۸:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
تهدید یک عضو شورای شهر همدان به لغو عضویت به دلیل سخنانش در جلسه با هاشمی

جرس: مهرنوش نجفی راغب از اعضای شورای شهر همدان اعلام کرده است که به واسطه سخنان خود در حضور هاشمی رفسنجانی تهدید به لغو عضویت شده است.

این عضو شورای شهر همدان و وکیل دادگستری در وبلاگ خود نوشته است: ظاهر جلسه ی 17 آبان91 در مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیدار اعضای اصلاح طلب شوراهای شهرهای کشور با آقای هاشمی رفسنجانی و سخنان من در این جلسه، به مذاق عده ای خوش نیامده و از آن روز با پیغام و واسطه عواقب آن را هشدار می دادند.

حال نمی دانم حضور در دفتر مجمع تشخیص مصلحت که یکی از ارکان نظام است خلاف می باشد یا سخنانی که تنها بیان ساده ی مشکلات فعلی موجود است و با هدف بهبود شرایط جامعه مطرح شده نه تخریب.

تا اینکه چندی پیش، یک عکس تکی اینجانب (که روسری بر سر نداشته ام) و در فضای فیسبوک ( آن هم نه در فضای عمومی، بلکه در قسمتی که تنها برای تعدادی از دوستان نزدیک و بستگان قابل مشاهده بوده است) قرار داشته، به نحوی در دست افرادی افتاده و با این عنوان که عکس «مهرنوش نجفی راغب» دارای حجاب کامل نیست، عده ای به اعتراض برخاسته اند.

درحالیکه عکس فوق در حریم شخصی من بوده و درواقع این من هستم که باید اعتراض داشته باشم که چه کسی یا چه کسانی و با چه هدفی و چگونه عکس شخصی مرا از حریم خصوصی من برداشته اند.

اکنون نزدیک به یک هفته می شود که این موضوع، عده ای را که همواره حضور من در عرصه ی اجتماع و شهر برای ایشان خوشایند نبوده به شدت به خود مشغول نموده و اکنون به دنبال حذف اینجانب می باشند و از من خواسته شده که بی سرو صدا از عضویت در شورای شهر استعفا دهم!

اما از آنجا که اینجانب هیچ قصوری را متوجه خود نمی بینم و موقعیت فعلی خود را به عنوان نماینده مردم حق موکلان خود و کسانی که به من رای داده اند می دانم، حاضر به استعفا نشدم.

با این وصف و با توجه به عدم استعفا، اکنون موضوع سلب عضویت اینجانب در دستور کار قرار گرفته است. 

ارسال به :