چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ -
- 16 Oct 2019
16 صفر 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
استقبال رسمی عارف از ائتلاف با روحانی
جرس: محمدرضا عارف گفت: آقایان هاشمی و خاتمی به میدان آمده اند و ما امیدواریم این دو بزرگوار بر اساس مطالعات و بررسیهای خود به یک جمع بندی برسند تا ما در انتخابات پیروز شویم.

  

جرس: به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد رضا عارف که امروز دوشنبه در مسجد محمد رسول الله شهر قزوین  سخنرانی می کرد در واکنش به شعاری روحانی ٬ عارف٬ ائتلاف! ائتلاف ! گفت : شعار ارزشمندی مطرح شد و نگاه ما هم همین است.

 

کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری  با اشاره به اینکه آقایان هاشمی و خاتمی به میدان آمده اند، افزود : امیدواریم این دو بزرگوار بر اساس مطالعات و بررسیهای خود به یک جمع بندی برسند تا ما در انتخابات پیروز شویم.

 

عارف از جوانان به عنوان آینده سازان و سرمایه کشور یاد کرد و گفت : آمده ایم تا مطالبات به حق شما را با منش اصلاح طلبانه پیگیری کنیم. وی افزود : ویژگی اصلاح طلبی صبر و سعه صدر و حرکت در چارچوب قانون و ساختار است.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بخشی از مشکلات کشور را ناشی از بد اخلاقی ها دانست و گفت : مهمترین اصل در بعثت پیامبر اسلام (ص) اخلاق بود و ما هم اگر اصول اخلاقی را رعایت کنیم ، مطمئنا پیروزیم .

وی با طرح این سوال که چرا مردم آمار یک دولتمرد را باور نمی کنند ، افزود : نتیجه بداخلاقی ها بی اعتمادی مردم به دولت است.

 

عارف با بیان اینکه امروز جوانان بسیاری بیکارند و گرانی برای همه اقشار کمر شکن شده است ، گفت : خط فقر از 29 درصد به 42 درصد رسیده و معنی آن این است که 42 درصد مردم به زیر خط فقر رسیده اند.

 

عارف با بیان اینکه مردم باید فقط 30 درصد از هزینه های درمانی خود را پرداخت کنند و 70 درصد بقیه به عهده دولت است ، گفت : چرا باید 70 درصد هزینه های درمانی را مردم پرداخت کنند.وی در سیاست خارجی اصل را بر تعامل و گفتگو دانست و افزود : در چارچوب حفظ منافع ملی مان عمل خواهیم کرد اما به منافع دیگران هم احترام خواهیم گذاشت.

 

عارف همچنین در عرصه سیاست داخلی افزود : در سیاست داخلی هم اعتقاد ما به مردم سالاری است. 

 

ارسال به :