دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ -
- 24 Feb 2020
29 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
بیانیه مشترک ستاد انتخاباتی عارف و روحانی منتشر شد
جرس: در جلسه‌ای که صبح امروز (چهارشنبه) در محل ستاد مرکزی محمدرضا عارف با حضور اعضای ستاد پیشین وی و اعضای ستاد فعلی حسن روحانی برگزار شد، بیانیه‌ای به امضای این افراد رسید. همزمان شورای هماهنگی ستاد‌های عارف و روحانی تشکیل شد.


به گزارش ایسنا، متن این بیانیه بدین شرح است:


«واعتصموا بحبل‌الله جمعیا ولا تفرقوا
ملت شریف ایران، اکنون که میهمن اسلامی در موقعیت حساس سیاسی و اجتماعی قرار گرفته و تهدیدات خارجی و نابسامانی‌های داخلی بد‌خواهی دشمنان و بی‌تدبیری دوستان کیان این ملت را به مخاطره افکنده است به همگان فرض است که به قدر توان و وسع خود از تمامی ظرفیت‌های موجود بهره برده و این نظام اسلامی ایرانی را که ثمره خون شهیدان و مجاهدت حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است از این پیچ خطر عبور دهیم.
اقدام ایثارگرانه و اخلاقی جناب آقای دکتر عارف در کناره‌گیری از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تنها بخشی از فرآیند از خودگذشتگی، تلاش و کوشش است که در این راستا صورت گرفته است. این تصمیم تاریخی که مورد تایید بزرگان و دلسوزان نظام از جمله حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین محمد خاتمی است، آغازی است بر پایان روال ناپسندی که در چند سال اخیر بر تمامی شئون اجرایی و مدیریتی این کشور حاکم شده است.
پر واضح است که مشارکت توده‌های مردمی و حمایت آحاد ملت شریف ایران در ادامه این مسیر سرنوشت‌ساز بایسته است این اقدامات تنها زمانی به نتیجه نهایی خواهد رسید که هر ایرانی به موقع خود در خلق حماسه سیاسی در روز 24 خرداد ماه با رای به نامزد واحد اصلاح‌طلبان و نیروهای تحول‌خواه و اعتدال‌گر نقش موثر ایفا کرده و برگ‌های رای خود را به نام جناب آقای دکتر حسن روحانی به صندوق‌های اخذ رای بیندازند.
از خداوند متعال که در طول بیش از سه دهه گذشته همواره این کشور، فرهنگ و تمدن آن را از گزند و آسیب‌ محافظت کرده است مسالت می‌نماییم که هرآنچه خیر و صلاح مردم ایران است را محقق ساخته و نظر عنایت خود را یک آن از این ملت دریغ نکند.»

 

شورای هماهنگی ستاد‌های عارف و روحانی تشکیل شد
گفتنی است، در جلسه‌ای که صبح امروز(چهارشنبه) در ستاد مرکزی عارف برگزار شد، اعضای سابق ستادهای عارف و همچنین اعضای ستاد روحانی توافق به تشکیل هیاتی هفت نفره متشکل از اعضای این دو ستاد کردند.


در صورت جلسه‌ای که به امضای اعضای این شورا رسید مجید بهمن‌زاده به عنوان سخنگوی ستادهای مشترک عارف و روحانی منصوب شد.
 

ارسال به :