سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ -
- 10 Dec 2019
11 ربيع الثاني 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
ولایتی تا آخر حضور قطعی خواهد داشت
 جرس: دبیرکل ستاد انتخاباتی ولایتی گفت: ولایتی در عرصه انتخابات می‌ماند تا راه همه آنهایی که در این چند روز کناره گیری ایشان را سرلوحه کارهای خود قرار داده بودند به بن بست برسد.  

 

 

به گزارش خبرنگار ایلنا دکتر فاضل پس از تاخیر حدود ۳ ساعته علی اکبر ولایتی برای حضور در همایش حامیان ولایتی در سالن افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی گفت: لازم می‌دانم پس از مدت‌ها رقابت بین نامزدهای احزاب مختلف و به ویژه اصولگرایان اعلام کنم که تمام ادعا‌ها و زمزمه‌هایی مبنی بر کسالت و ناراحتی ایشان برای حضور در انتخابات مردود است.

 

دبیرکل ستاد انتخاباتی ولایتی ادامه داد: امروز اخبار مهمی را آقای ولایتی در دیدار با حامیانش اعلام می‌کند تا پس از چندین روز تخریب و تردید‌های ایجاد شده دغدغه‌های حامیان ایشان برطرف شود.

 

فاضل به اهمیت سخنرانی امروز ولایتی در رابطه با حضور یا عدم حضور وی در انتخابات اشاره کرد و افزود: ‌این سخنرانی به حدی مهم است که ولایتی پس از ۱۹ سفر استانی در طی چهار روز اصرار به اعلان مواضع خود در این سخنرانی دارد.

 

وی ضمن تشکر از یاری حامیان ولایتی در طی این چند روز گفت: آقای ولایتی در بیانیه امروز حضور قطعی خود را اعلام می‌کند تا راه همه کوردلانی که کناره گیری ایشان را سرلوحه کارهای خود در این چند روز قرار داده بودند به بن بست برسد.

 

وی در پایان تاکید کرد: او می‌آید تا با تلاش خود خدمتگذار مردم این کشور باشد.

ارسال به :