یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ -
- 23 Feb 2020
27 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
اعتراف طائب به دو مرحله ای شدن انتخابات ریاست جمهوری با حضور روحانی
 جرس: طائب شب گذشته در یک سخنرانی در تهران بیان کرد نهایتاً انتخابات با دو کاندیدای اصولگرا و یا یک کاندیدای اصولگرا و یک کاندیدای مدعی اصلاح‌طلبی به مرحله دوم کشیده خواهد شد.

 

 

مهدی طائب رئیس قرار گاه عمار شب گذشته در مسجد فائق تهران و در پاسخ به سوال یکی از نمازگزاران مبنی بر کنار گذاشتن اصلح و رای دادن به صالح مقبول تصریح کرد: اولا در این انتخابات این موضوع اولویت ندارد و هر کدام از نامزدها را که اصلح تشخیص دادید، به وی رای دهید زیرا نهایتاً انتخابات با دو کاندیدای اصولگرا و یا یک کاندیدای اصولگرا و یک کاندیدای مدعی اصلاح‌طلبی به مرحله دوم کشیده خواهد شد. 

 

 طائب با بیان اینکه من در مناظره‌های انتخاباتی، "روحانی منهای روحانیت" دیدم، افزود: امروز شنیدیم که آقای مشایی گفته‌ که به آقای حسن روحانی رای بدهید.

 

وی در ادامه سخنانش به نمازگزاران توصیه‌ کرد: اگر کسی را اصلح دانستید به وی رای دهید ولی شخص دیگری را رنده نکنید، زیرا ممکن است در مرحله دوم آن شخص با دیگر کاندیدای مدعی اصلاح‌طلب بیاید و در این صورت شما مجبور باشید که به صالح مقبول رای دهید و همچنین اگر واقعا یقین می‌کنید که اگر به صالح مقبول رای ندهیم، شخص دیگری رای می‌آورد در این صورت آن شخص دیگر صالح مقبول نیست، بلکه اصلح است.

 

 

ارسال به :