دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ -
- 24 Feb 2020
29 جمادى الثانية 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
روحانی تیم اقتصادی خود را رونمایی کرد+ اسامی
جرس: در دیدار شب گذشته حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب با مجلسی‌ها، تیم اقتصادی وی که از آنها به‌عنوان وزرای احتمالی کابینه هم یاد می‌شود، رونمایی شد.


در حالی حسن روحانی رئیس جمهور منتخب تاکنون هرگونه انتخاب اعضای کابینه دولت یازدهم را تکذیب کرده و رسانه‌ها را نیز از گمانه‌زنی برحذر داشته است که در جلسات متعددی که برگزار می‌کند، چهره‌های مشابهی در تمامی این جلسات که از آنها به‌عنوان گزینه‌های احتمالی تیم اقتصادی کابینه دولت یازدهم یاد می‌شود، رئیس جمهور منتخب را همراهی می‌کنند.


در جلسه شب گذشته حسن روحانی با مجلس نیز همین چهره‌ها همراه رئیس جمهور منتخب بودند که شامل محمدباقر نوبخت، علی ربیعی، اکبر ترکان، محمدرضا نعمت‌زاده، مرتضی بانک، محمد شریعتمداری، اسحاق جهانگیری و محمد نهاوندیان است و البته این چهره‌ها در حال حاضر بیشتر به‌عنوان مشاوران رئیس جمهور منتخب مطرح هستند.


وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، اقتصادی و دارایی، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت اجرایی پستهایی است که برای این افراد مطرح است و کارگروه‌های اقتصادی متعددی در حال حاضر با حضور برخی از این چهره‌ها از سوی رئیس جمهور منتخب ایجاد شده است.
 

ارسال به :