پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ -
- 09 Apr 2020
14 شعبان 1441 آخرین به روز رسانی : ساعت ۱۴:۱۷ به وقت ایران
جنبش راه سبز - جرس
شمس الواعظین: امیدوارم پرونده زندانیان سیاسی برای همیشه حل شود
 جرس: سردبیر روزنامه توقیف شده نشاط در مورد آزادی برخی زندانیان رویدادهای ۸۸ گفت: این عمل را محصول تلاش‌های دولت و نظام سیاسی برای حل و فصل پرونده‌های تعلیقی و حاکم شدن عقلانیت در عرصه سیاسی کشور می‌دانم.

 

ماشاءالله شمس‌الواعظین در گفتگو با ایلنا گفت: پرونده زندانیان سیاسی، وقایع سال ۸۸، روابط با کشورهای غربی، تورم، تحریم‌ها و مسئله انرژی هسته‌ای از پرونده‌های معلق در کشور است که دولت جدید سعی در حل و فصل کردن این پرونده‌ها دارد.


وی ادامه داد: در دولت احمدی‌نژاد شاهد افزایش پرونده‌های تعلیقی بودیم و هر روز بر تعداد این پرونده‌ها افزوده می‌شد اما سعی دولت جدید در به صفر رساندن این پرونده‌ها است.


سردبیر روزنامه توقیف شده عصر آزادگان ادامه داد: من از این پیش آمد بسیار خوشحالم و از این روند می‌توان امید داشت که این پرونده برای همیشه حل شود.

 

سردبیر روزنامه توقیف شده نشاط تأکید کرد: حسن روحانی برای حل و فصل پرونده‌ها با دیپلماسی خونسرد و آرام به حل یکایک این پرونده‌ها پیش می‌رود.


وی اظهار امیدواری کرد که فضای محبت، صمیمت، وحدت و آرامش در کشور حاکم شود و مردم شاهد نشاط سیاسی در ادامه aحماسه سیاسی باشند. 

ارسال به :